Skocz do zawartości
Forum

Czemu decydujecie się na dziecko w Polsce?


Gość ciekawa internautka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ciekawa internautka

Czemu właściwie decydujecie się na dziecko w Polsce, skoro jest tu zimno, są fatalne warunki ekonomiczne do życia, antyspołeczne prawo i instytucje publiczne, a w ogóle na świecie przeludnienie? Ciekawi mnie to.

Odnośnik do komentarza

Na dziecko decydujemy się dlatego ,że tego chcemy,pragniemy ,a nie ze względu na te warunki o których piszesz,
chociaż ja się z nimi nie zgadzam,bo dzisiaj są o wiele lepsze niż w poprzednich pokoleniach,
a kiedyś,kiedyś... rodziny miały po 10-ro dzieci ,bez bieżącej wody, światła elektr., to niewyobrażalne dla obecnego pokolenia.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość nieustawiona życiowo

ka-wa
Na dziecko decydujemy się dlatego ,że tego chcemy,pragniemy ,a nie ze względu na te warunki o których piszesz,
chociaż ja się z nimi nie zgadzam,bo dzisiaj są o wiele lepsze niż w poprzednich pokoleniach,
a kiedyś,kiedyś... rodziny miały po 10-ro dzieci ,bez bieżącej wody, światła elektr., to niewyobrażalne dla obecnego pokolenia.

Tak, a dziś niby mamy dach nad głową, ale wystarczy stracić pracę i szybko lądujemy na ulicy. Wszystko w sklepach jest, tylko mamy za niskie pensje, żeby to kupować. Mamy dostęp do informacji nieograniczony, a dzieci rosną coraz głupsze i coraz mniej wynoszą ze szkoły.
Dla mnie coś tu nie gra.
Osobiście nie zdecyduję się na dziecko właśnie z powodu tej przewrotnej sytuacji. Chcę, czy nie chcę, to nieistotne. Istotne jest dla mnie, jaka przyszłość czekałaby dziecko w Polsce - a ta nie rysuje się za różowo. Będąc odpowiedzialną kobietą wolę już umrzeć bezdzietna, niż narażać swoje dziecko na niepewny los.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...