Skocz do zawartości
Forum

Plamienia podczas stosowania NuvaRing


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie dotyczące krążka NuvaRing i plamienia podczas stosowania. Wiem, że na początku może ono występować, ale ja stosuję krążek już ponad pół roku. Plamienie jest bardzo często bezpośrednio po stosunku, a także utrzymuje się parę godzin po nim, kolor bordowo brązowy, nie ma jakiegoś specyficznego zapachu. Proszę o odpowiedź, bo mam tak już od paru dni i się niepokoję o co chodzi - nie towarzyszą temu żadne bóle ani nic szczególnego. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość Auuutica

Witaj, skoro plamienia występują bezpośrednio po stosunku - sugeruje to, że przyczyną są uszkodzenia mechaniczne podczas stosunku, a może nawet nadżerkę, która też daje takie objawy. Najlepiej udaj się do lekarza na badanie ginekologiczne.

Odnośnik do komentarza

Plamienie zmieniło się w krwawienie pokroju takiego jak podczas okresu, a do wyjęcia krążka pozostało jeszcze 3 dni.. Czy serio jest możliwe żeby pomimo stosowania krążka zgodnie z zasadami, mając założony krążek można mieć krwawienie? (nie są to uszkodzenia mechaniczne ponieważ od początku plamienia wstrzymuję się od współżycia). Najbliższe wolne terminy do mojej ginekolog za miesiąc.. profilaktycznie od wczoraj używam Vagical, ale nie zauważyłam poprawy.. co zatem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...