Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza i krwawienie


Gość Maaalwaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maaalwaaa

Mam 22 lata i od jakichś 3 miesięcy mam częste bóle podbrzusza, jajników i karwię nieregularnie przed lub po miesiączce i po stosunku. Czasami jest to śluz z odrobiną krwi, czasami dość spora ilość krwi lub brązowa wydzielina. Byłam już u dwóch ginekologów i żaden nie potrafił mi pomóc. Pierwszy stwierdził, że to przez pogodę i przy następnym krwawieniu kazał mi przyjść na USG. Po paru krwawieniach poszłam do innego ginekologa, wykonał mi badanie USG i niczego nie wykazało. Macica w przodozgięciu, długość 46mm, grubość 32mm, szerokość 38mm. Zmian w macicy nie stwierdzono, przydatki bez zmian, zatoka wolna, endometrium skąpe 3 mm. Powiedział mi, że to pewnie przez to, że odstawiłam tabletki ( brałam microgynon), ale krwawiłam również podczas brania tabletek. A przed USG powiedział, że jak już nie zażywam tabletek, to nie powinnam krwawić. Nie wykonał żadnych badań, powiedział, że mam czekać aż samo przejdzie, ale częsty i dość mocny ból w połączeniu z krwawieniami stają się już uciążliwe. Czy to może być coś poważnego, czy rzeczywiście, powinnam czekać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...