Skocz do zawartości
Forum

Petting a możliwość zapłodnienia


Gość t...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,prawie w połowie cyklu uprawiałam petting z chłopakiem. Nagim członkiem dotykał mojej waginy,(byłam w majtkach), jednak mokrych od śluzu, a on mógł mieć przecież płyn preejakulacyjny. Potem przez conajmniej 2 dni czułam ból podbrzusza, wydzielina skapa,biała.Czy mogło dojść do zapłodnienia?proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość Magnuśka

Spokojnie, plemniki nie mają zdolności teleportować się do dróg rodnych przez bieliznę. A te w płynie preejakulacyjnym są nawet jeszcze mniej ruchliwe. Zatem ryzyko ciąży nie ma. A brzuch mógł Cię boleć z powodu stresu przed ciążą.

Odnośnik do komentarza

Witam. 9 czerwca mialam normalny okres trwajacy okolo 3-4 dni. 20 czerwca z chlopakiem uprawialismy petting. Najpierw byl seks oralny i sperme połknęłam. Pozniej wlozyl penisa w bokserki a ja musialam wyjsc z domu. Wrocilam za jakies 25 min i nago zaxzelismy sie dotykac narzadami plciowymi. Dotykal penisem moich warg sromowych. Ale obawiam sie ze cos moglo zostac z seksu oralnego.12 lipca mialam nornakny okres.Trwal tez 3-4 dni.Kilka dni po okresie zrobilam dwa testy i dwa negatywne.czy to ciaza

Odnośnik do komentarza

Mam problem około 6 tygodni temu mój chłopak wkładał mi palce do pochwy, ja zabawiałam się jego penisem, do wytrysku nie doszło. Nie jestem pewna czy dotykał swojego penisa. Czy jest możliwa ciąża jeśli ew, dotykał swojego penisa a później włożył mi palce? Nie mam okresu i bardzo się boję i stresuje, czy to może być ciąża urojona?

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj z chłopakiem uprawialiśmy petting, zaznaczam, że miałam wtedy dni płodne 1-2 dni przed owulacją. Mój chłopak dotykał członkiem mojej łechtaczki i warg sromowych, do wejścia do pochwy nie doszło, ale za to na penisie był płyn preejakulacyjny. Czy jest ryzyko zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem młodą osobą, ale mam podejrzenie ciąży, bo miesiąc temu uprawiałam petting i teraz wydaje mi się że mam powiększone podbrzusze (nie wiem, może popadam w paranoje), częściej oddaję mocz, miesiąc po pettingu dostałam okresu, ale tylko trzy dni i pod koniec był brązowy śluz, czy to może być ciąża? :/

Odnośnik do komentarza

Mam bardzo wazne pytanie, prosze o odpowiedz. Uprawialem z moja dziewczyna petting, mialem wytrysk i mialem sperme na rece, pozniej wytarlem reke chusteczka i po 4-5 min zaczalem piescic jej pochwe. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze w tej sytuacji? Boimy sie bo okres spoznia jej sie ponad tydz i ma 18 lat.

Odnośnik do komentarza

Czzy podczas pettingu można zajść w ciążę? Razem z chłopakiem uprawialismy petting, akurat mam teraz dni płodne. Co prawda nie doszło do penetracji, ale chłopak wkładał palce do pochwy po dotykaniu penisa. Czy istnieje ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...