Skocz do zawartości
Forum

Jakie to zaburzenia odżywiania?


Gość Amelkiaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amelkiaaa

Witam, od trzech lat mam problemy z jedzeniem. Na początku na zmianę się głodziłam i objadałam. Po pół roku zaczęłam prowokować wymioty, robić sobie jedzeniowe uczty i rzygać, brać środki przeczyszczajace w nadmiarze. Wtedy miałam zwykle wahania wagi między 4-5 kilogramy. Często próbowałam schudnąć, ale górę brało nade mną objadanie. Jednak od roku wygląda to inaczej. W ciągu dwóch miesięcy schudłam do bmi 16,4, czternaście kilogramów, licząc kalorie, jedząc dziennie 150-400 kcal. I raz w tygodniu robiąc ucztę i rzygając. A w następne dwa znów przytyłam, to co schudłam, bo znów zaczęłam się przejadać. Po dwóch miesiąch objadania, znów zaczęłam odchudzanie, trwało to trzy miesiące, znów podobnie, znów chudnąc kilkanaście kilogramów. Potem znów przytyłam w półtorej miesiąca, i znów się odchudzam... Moje bmi wynosi 17,1 na chwilę obecną. Wydaje mi się, że już nigdy nie będę normalnie jeść i nigdy nie będę mieć normalnego podejścia do jedzenia i swojej wagi...
Mam za sobą próby samobójcze, problemy z samookaleczeniem, wahania nastroju, lęki, fobie społeczną, najprawdopodobnie też depresję... Myśli samobójcze są codziennością...
Jakie to zaburzenia odżywiania? Powinnam się leczyć? Co robić...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...