Skocz do zawartości
Forum

Jestem nerwowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pomocy,
Z natury jestem ztrasznie złośliwy,wrażliwy, i sceptyczny .
Od kąd pamiętam rodzice kładą na mnie wielką presje co skótkuje tym że jestem bardzo wybuchowy, jestem zamkniety w sobie osobą więc jak coś mnie boli nigdy nikomu nie mówie chociaż by dlatego żę nikomu nie ufam.Bardzo czesto zdażało się żę jak jestem sam i próbuje się uspokoić to co chwile ktoś do mnie dzwoni i wtedy wpadam w szał bo nie moge przez chwile nawet być sam i zdaża się że niszcze żeczy, już 3x zbilem w drobny mak matryce w Samsungu Galaxy s3, próbuje nad tym zapanować ale zawsze mój temperamet i rodzice doprowadzają do tego że moje starania idą na nic.
Tato ma opsesje na punkcie musisz być najlepszy i że nic nie robie tylko gram w gry (tak naprawde to chodze do szkoly ,pracuje,silownia,pomagam w domu i gram na komputerze)
co mam ze sobą zrobić?!
PS. nigdy nie podniosłem na rodziców ręki

Odnośnik do komentarza

Animatum, drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Jeśli jednak nie potrafisz zapanować nad swoimi emocjami, radziłabym skonsultować się z psychologiem w najbliższej poradni zdrowia psychicznego. Możliwe, że nie jesteś na nic chory w sensie klinicznym i wystarczy, byś popracował nad sobą, niemniej jednak odsyłam do specjalisty, który stwierdzi, czy w Twoim przypadku konieczna jest psychoterapia. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...