Skocz do zawartości
Forum

Ucieczka od problemów do świata gier


Gość chuckiexd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chuckiexd

Mam 16 lat i wychowałem się i mieszkam na wsi . Moi rodzice mówią , że decyzja jaką podjęli by mieć dziecko była dość pochopna i nie dojarzała . Mam starsze rodzeństwo, Daniel 19 lat . Z opowieści rodziców dowiedziałem się , że dużo się kłocili . Od klasy 1-6 układało mi się normalnie szkoła , koledzy wygłupy itd. 1 gim zaczynały się schody . Ja nie przejmowałem się niczym . Zmarł dziadek nawet nie zapłakałem . I wtedy stworzyłem sobie postać . Była to druga osoba , ale doskonalsza. Miała dużo pięniedzy i miała dużo dobrych znajomości . Teraz moje życie wygląda tak np . ide po drzewo do pieca to myśle , że moja druga postać idzie po mięso(bo taki ma interes życiowy) bo ludzie czekają na kupno . Dopiero teraz mnie to martwi . Mój tata zachorował na depresje maniakalno dwu biegunową. Widziałem co się z nim działo , ale ja nie miałem z tym problemu . Mój tata gdy wyszedl na przepustkę jest jeszcze gorzej . Pisząc to rodzice są pokłoceni . . Zaczłem grać w gry komputerowe . I teraz moje życie dziwnie biegnie idę do szkoły (moja druga postać idzie na uczelnie by się wyuczyć by jego firma mogła prosperować) , gram na komputerze w multiplayera i mi nie wychodzi(włączam inną gre zmiejszam poziom i wyobrażam sobie że moja druga postać jest lepsza) uderzam z nerwów w poduszke (moja druga postać bije swoich wrogów) . Jest tego dużo każda sytuacja , która towarzyszy w moim życiu jest wyobrażan z drugą postacią która robi wszystko lepiej , lepiej jej sie układa . Jestem w 3 gimnazjum i wciąż mnie to dręczy . Jestem na coś chory ? Dodam , że cała rodzina od strony tata choruje albo to na depresję albo to na schizofrenie . Miewam częste zawroty głowy i często się przeziębiam . Nie jestem zbyt ogarnięty , żeby pisać dokładnie i po kolei .

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Niestety, ale skłonności do zaburzeń psychicznych są dziedziczne, zatem to co się z Tobą dzieje mi wygląda na schizofrenię. Mówiłeś o tym rodzicom? Powinieneś udać się do psychiatry. Nie zwlekaj! Jeśli nie zaczniesz tego leczyć to będzie się pogłębiało i będzie trudniej się z tego podnieść.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...