Skocz do zawartości
Forum

Wzdęty brzuch po stosunku bez wytrysku


Gość ola20

Rekomendowane odpowiedzi

witam, okolo16 grudnia uprawialam petting z moim chlopakiem on dotykal mojej pochwy penisiem nastepnie 26 wystąpil u mnie ponowny okres bo mialam juz wczesniej 3 grudnia, nastepnie w styczniu mialam okres 16 robilam juz dwa testy ciazowe i wyszly negatywnie, ostatnia dziwnie sie czuje a miesiaczka spoznia mi sie juz 2 dni (licze na to ze powinna byc trzeciego ) ale jestem straszna panikara wiec jest mozliwosc ze ze strachu wmuwilam sobie ciaze, czy jest jednak mozliwosc zeby testy klamaly i ptzez takie zblizenie zaszla w ciaze? bardzo prosze o odpowiedz dodam ze od jakiegos czasu mam wzdety brzuch byc moze to nerwy bo po nocach pzrez to nie spie i wytrysku nie bylo i do pochwy tez nie wszedl, naprawde bardzo sie boje i nie wiem czy robic trzeci test:( ostatnio mam jakies wzdecia i naprawde nie wiem czy juz sama to sobie wymyslam czy naprawde tak jest, bardzo sie boje i panikuje :( bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Raczej miałaś wtedy dzień niepłodny, a skoro penis nie znalazł się w pochwie oraz nasienie nie zostało przeniesione na palcach to ryzyko jest minimalne. Te objawy to zapewne stresik. 2 dni opóźnienia to jeszcze nie takie straszne rzeczy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...