Skocz do zawartości
Forum

milosc i dziecko


Gość Dawid Pelc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid Pelc

Witam , 8 miesiecy temu poznalem dziewczyne, ktora zostala porzucona przez meza . Zakochalem sie w niej strasznie , po dwoch miesiacach znajomosci zaszla w ciaze i dla mnie automatycznie stala sie wszystkim co najwazniejsze , matka mojego pierwszego dziecka i poczulem ze chcialbym przy niej zostac juz do konca . Teraz jest juz w zaawansowanej ciazy , ale na moje nieszczescie przypomnial sobie o niej jej maz i powiedziala mi ze on chce wrocic i ze nie wie czy ze mna bedzie . Zabija mnie powoli mysl ze mogli bysmy sie rozstac , niewiem co mam robic , moj smutek powoduje nerwy u mojej dziewczyny i powoli ma mnie dosyc . Wiem ze powinienem wyluzowac i sie nie przejmowac , ale bardzo ja pokochalem i niewiem jak to nazwac ale od momentu kiedy sie dowiedzialem ze bede ojcem , ona i dziecko sa dla mie calym zyciem . Potrzebuje pomocy bo niewiem co sie stanie jak ich strace , niewiem jak sobie z tym radzic , na niczym nie moge sie skupic i boje sie ze oszaleje

Odnośnik do komentarza

Dawid Pelc, mnie również zastanawia fakt, że mąż porzucił żonę, a gdy ta zaszła w ciążę z innym mężczyzną (z Tobą), nagle chce do niej wrócić. To jest podejrzane. Czy jesteś pewien, że jest to Twoje dziecko? Jesteś szczęśliwy w tym związku? Czujesz się kochany? Uważam, że powinieneś poczekać na rozwój wydarzeń i zobaczyć, co postanowi Twoja partnerka. Tak naprawdę od niej najwięcej zależy - czy zostanie z Tobą, czy wróci do męża. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Dawid Pelc

witam dziekuje za odpowiedz , tak jestem szczesliwy i czuje sie kochany, jestem tez pewny ze to moje dziecko . Moja dziewczyna tlumaczy mi ze nawet jesli postanowi wrocic do meza to i tak bedzie mnie kochala a nie jego , ja tego nie potrafie zrozumiec jak mozna byc z kims kogo sie nie kocha a zostawic kogos kogo sie kocha . Ma pani racje poprostu poczekam co zdecyduje bo byc moze wcale mnie nie zostawi . Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...