Skocz do zawartości
Forum

Jak długo może trwać gorączka przy grypie u dziecka?


Gość mama bobasa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mama bobasa

Juz nie wiem gdzie szukac pomocy i odpowiedzi.Moj maly od tamtej soboty goraczkuje,te pierwsze dni to byla temp powyzej 39-40 stopni,teraz jest mniejsza bo nie przekracza 38,5 stopni ale jest.Maly wstaje rano z normalna temperatura a popolodniu znowu sie podnosi.Do tego jest kaszel i katar.Bylismy u pediatry we wtorek,stwierdzil grype,w piatek na kontroli i kazal nam cierpliwie czekac,ale jak dlugo jeszcze.To juz osmy dzien sie ciagnie.Jestem rozpaczona.dodam ze maly ma prawie 4 lata.

Odnośnik do komentarza

Ja też tak miałam ze swoją córeczką,gorączka ok.38 stopni utrzymywała się przez 7 dni.Zbijałam ją naturalnymi sposobami,podawałam oscillococcinum,które można stosować do 38,5 stopnia,też byłam u lekarza bo mnie to przeraziło,ale doktor nic nie przepisała,tylko kazała obserwować i czekać na jakieś inne objawy,w naszym przypadku skończyło się tylko na temperaturze,która sama ustąpiła po tych 7 dniach.W sumie sama nie wiem co to było...może początek grypy i dzięki domowemu leczeniu i podawaniu oscillo przeszło,mam nadzieję że więcej się to nie powtórzy

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziwne, ze lekarz z goraczki, kaszlu i kataru wywnioskowal grype od razu. Mam nadzieje, ze nie przsepisal Ci zadnych antybiotykow. Pewnie dziecinę dopadło zwykłe przeziębienie. Dzidzia z pewnością jest juz zdrowa, ale na przyszłość pamiętaj, by zbijać gorączkę (oscillo to dobry, bezpieczny sposób)i obserwować postęp choroby. Jak bedziesz podawac to oscillo to z pewnościa dzidzia przejdzie chorobe łagodniej - tak na przyszlość :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...