Skocz do zawartości
Forum

Co powinnam jeść i o której godzinie, aby schudnąć?


Gość karaliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karaliczek

Mam 14 lat około 165 cm wzrostu, waże 58 kg, jestem dziewczyną. Z tego co się dowiedziałam to moja waga jest odpowiednia, ale jednak chciałabym ją zmienić, schudnąć. W szkole mam w-f 2 godziny w tygodniu i 2 godziny basenu. Wcześniej nie stosowałam diet. Mam skaze białkową i nie moge jeść dużo białka bo mnie wysypuje. Nie zbyt przepadam za mięsem. Lubię rybe, owoce,warzywa, makarony, jogurty. Chciałabym mieć jadłospis co, ile i o której powinnam jeść. I jeszcze jakies ćwiczenia na biodera, brzuch i uda. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Masz dobrą wagę a jeszcze marudzisz... Jedz to co lubisz, ale regularnie - co 2 godziny na przykład. Nie jedz na 2-3 godziny przed snem. Musisz regularnie wykonywać ćwiczenia fizyczne: brzuszki, rozciąganie.

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest prawidłowa i odpowiednia dla Twojego wieku. Nie powinnaś się odchudzać, ponieważ Twój organizm jest teraz w fazie największych zmian i potrzebuje ciągły dostaw odpowiednich składników budulcowych i energetycznych. Jeśli chcesz wymodelować swoją sylwetkę to zacznij ćwiczyć. Poświęć godzinę czasu (oprócz tego ca na wf i basenie) dziennie. Wykonuj proste ćwiczenia typu: brzuszki, nożyce, przysiady, kręcenie biodrami, skoki w miejscu, bieg w miejscu itp. Unikaj słodyczy i fast foodów a także niezdrowych przekąsek typu chipsy czy orzeszki ziemne solone. Nie pij gazowanych napoi, ponieważ są bardzo kaloryczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...