Skocz do zawartości
Forum

Co może mi pomóc?


Gość cytrynkakaka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cytrynkakaka

Witam, piszę tutaj po raz pierwszy. Forum znalazłam przez wyszukiwarkę.
Nie wiem co sie ze mną dzieje, ale jestem tak apatyczna i wycofana że mam już tego dość gdy porównuje sie do rówiesnikow. Mam 20 lat. W ostatnim czasie doznałam wielu porażek. Nie dokonczylam szkoly z powodu problemow osobistych,moja rodzina się rozpada, rodzice się rozwodzą i mają mnie gdzieś, nie mam faceta ani żadnych blizszych przyjaciol.Zawiodlam się na nich,zwlaszcza na ostatniej przyjaciolce i nie ufam nikomu.Wyjechałam do pracy za granicę, nie znam dobrze języka i stresuję się, że stracę pracę, a w razie czego nie będzie miał mi kto pomóc.Dodatkowo dobija mnie fakt, że pełno dawnych znajomych którzy wywinęli mi swinstwa teraz odzywaja sie jak gdyby nigdy nic. Zakochalam sie, okazalo sie ze facet jest wyjatkowym oszustem. Potem poznalam kogos fajnego, ale w miedzyczasie wpieprzyla sie jego była i po ptakach.Jestem załamana, ktory to juz raz :(
Mieszkam z facetami tj wynajmuje pokoj. Szlag mnie trafia, stale muszę sprzątać a i tak po 10minutach jest syf ktorego nie trawie a nikt tu nic nie robi, raz na jakis czas wyniosa smieci, cos tam pobieznie zrobią typu odkurza dywan. I tyle z ich strony,im to nie przeszkadza,mi bardzo.
Mecza mnie problemy zdrowotne(stale nawracajace infekcje drog rodnych, problemy z zoladkiem) jestem drażliwa, wszystko mnie denerwuje.jestem placzliwa albo na odwrót totalnie obojetna emocjonalnie,mam dziwne mysli. Co moze mi pomoc?co mi jest?czy to depresja?

Odnośnik do komentarza

Miałaś wyjątkowo ciężki okres, więc nic dziwnego, że jesteś zdołowana.
Jednak musisz się pozbierać, a nikt tego za ciebie nie zrobi.
Poszukaj w internecie o autosugestii, poczytaj trochę i zastosuj się do ich wskazówek. To pomoże ci nabrać wiary w siebie.
Na razie masz pracę, mieszkanie, więc nie zamartwiaj się przyszłością.Nie trać na to sił, bo przyszłość może cię pozytywnie zaskoczyć.
Ufaj, że tak będzie. Czasem zmiany z pozoru negatywne, mogą okazać się bardzo dobrymi, w przyszłości.
Trzymaj się i bądź dzielna. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...