Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć w miesiąc?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 12 lat, 159cm wzrostu i ważę 63 kg. Bardzo chciałabym schudnąć w miesiąc, włąsciwie to już mam taką swoja "dietę". Robię 100 pajacyków, 40 brzuszków i przysiadów, 5 min rowerka i biegu w miejscu i od 3 dni 6 weidera. Ta moja dieta trwa już 15 dni i żadnych efektów. Staram się nie jeść po 18 i brak słodyczy... Ale w sobotę mam urodziny i koleżanki mi obiecały że przyniosą mi tort z żelkami.. A ja kocham żelki! Proszę o pomoc, bo moje koleżanki z klasy są chude a ja do nich nie należę :( Chciałabym schudnąć do wakacji.

Ps. mam jeszcze 100 % frekfencję na wf.

Odnośnik do komentarza

Miesiąc to dużo i mało. Ale spokojnie dasz radę jak sie przyłożysz. Takie cwiczenia to troche za mało przydałoby sie co najmniej od 30 min - 1h sportu typowego ABSu np. Polecam 30 dniowe wyzwanie z Mel B ;-) Zobacz o co chodzi na necie.

Co do diety to przede wszystkim zero słodyczy i to w ŻADNYM WYPADKU,niestety. Do tego regularnosc posilków 5-6 dziennie bez podjadania co jest bardzo trudne. Aktualnie jestem wlasnie na takiej diecie i to naprawde wyrzeczenie. Trzeba miec silną wolę. Polecam zieloną kawę na poskromienie łaknienia na slodycze.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...