Skocz do zawartości
Forum

krwawienie z odstawienia po wzieciu 1 tabletki z nowego blistra


Gość magdalenaas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalenaas

Witam, od 5 miesięcy biorę Zoely (24+4), i krwawienie z odstawienia wypadało mi zazwyczaj 3 dnia przerwy. W tym miesiącu jednak 4 dnia dostałam lekkiego plamienia, które rozkrecilo się do krwawienia (i to tez lekkiego) dopiero w 2 dniu nowego opakowania, nigdy jeszcze tak nie miałam - do tego - dziś jest 3 dzień i wyglada na to, że krwawienie się konczy.... Pomyślałam, że skoro krwawienie przychodzi dopiero po zaczeciu nowego opakowania, to moze tabletki jakimś cudem przestały działać? Jak myślicie? Mialyscie taką sytuacje? I czemu takie to skape w tym miesiącu to tez nie wiadomo....

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenaas

Dziekuje za odpowiedz, zawsze to wsparcie :) no to wyglada na to, że w tym miesiacu moje krwawienie z o dstawienia wyglądalo - 1 dz. - plamienie, 2 dz - plamienie, 3 dz- krwawienie (przez pol dnia) i 4 dz plamienie (bo dzis juz tak prawie nic nie ma na wkladce). W życiu jeszcze tak skąpego nie mialam. No zapalenie spojowek na to wpływu raczej nie miało ;)

Odnośnik do komentarza

Oj przy tabletkach to bywa róznie... przy ostatnim blistrze czekalam z utęsknieniem na krwawienie z odstawienia kotre de facto pojawilo sie dpiero 4 dnia! Grunt ze bylo i trwalo oczywiscie tak do pon a nowy blister juz brałam.
Nie przejmuj sie tym tak bo jeszcze moze byc gorzej;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenaas

No to trochę mnie pocieszylas, dziękuję :) boję się co będzie w przyszly miesiac, bo mam tak wyliczone, że dzień przed wyjazdem na urlop powinno mi sie konczyc krwawienie, nie chce się na urlopie zamartwiac. Wcześniej zawsze było 3 dnia przerwy, a miesiąc temu - 2 dnia, w tym miesiacu 4 dnia (stąd mój pomysł, że tabletki może nie działają). Boję sie, żeby mi sie to nie rozregulowalo całkiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...