Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego podniecają mnie chłopcy?


Gość pacza18

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 i mam pewien bardzo poważy problem ... Bardzo podniecają mnie niektórzy chłopcy (jestem chłopakiem) ... Dziewczyny mi się też bardzo podobają ale nie czuje podniecenia w ich obecności. Moje pytanie brzmi -Czy jestem gejem ? -Jest jakiś sposób żeby wyjść z tego? -Do kogo mam się zgłosić?

Odnośnik do komentarza

Jesteś w okresie, twoje hormony szaleją, stąd podniecenie przy chłopakach. Czasem zdarza się, że mężczyzna podnieca się w najmniej oczekiwanym momencie np. u urologa. I to wcale nie świadczy o tym, że jest gejem. Myślę, że powinieneś obserwować siebie i swój organizm, jesli podnieta przy kolegach będzie się zwiększała a przy dziewczynach nie, porozmawiaj z psychologiem i spróbujcie znaleźć przyczynę tego stanu. To, czy jesteś gejem czy nie, wyklaruje się po okresie dojrzewania, ale każde sygnały warto brać pod uwagę.

Odnośnik do komentarza

[quote="Natalia Bator"]Jesteś w okresie, twoje hormony szaleją, stąd podniecenie przy chłopakach. Czasem zdarza się, że mężczyzna podnieca się w najmniej oczekiwanym momencie np. u urologa.

to okres dojrzewania i chęć poznania swojego ciała, jak wygląda i co się z tym robi, czyli z prąciem. Łatwiej rozmawiać z mężczyznami o tych sprawach niż z kobitami. Nie martw się

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.02.2011 o 18:16, Gość pacza18 napisał(a):

Mam 16 i mam pewien bardzo poważy problem ... Bardzo podniecają mnie niektórzy chłopcy (jestem chłopakiem) ... Dziewczyny mi się też bardzo podobają ale nie czuje podniecenia w ich obecności. Moje pytanie brzmi -Czy jestem gejem ? -Jest jakiś sposób żeby wyjść z tego? -Do kogo mam się zgłosić?

Ja też tak mam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...