Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny od 1,5 roku biorę pigułki lesiplus mam bardzo mocne krwawienia a okres dostaje przy ostatniej tabletce placebo martwi mnie to że od pewnego czasu mam bardzo bolesne miesiączki nie pomagają mi tabletki na bóle miesiączkowe- te które wcześniej brałam i nowe. Do tego odczuwam częste bóle głowy i skurcze brzucha oraz w pachwinach. Doradźcie co mam robić (wspomnę też o tym że ginekolog mówił że bóle muszą być ale czy aż tak bolesne?)

Odnośnik do komentarza

Od zawsze miałam bolesne miesiączki ale nigdy nie aż tak zawsze pomagała mi jedna tabletka nospa i to tylko w pierwszy dzień okresu później nie bolało aż tak gdy zaczęłam brać pigułki to bóle się uspokoily ale teraz od jakiegoś pół roku znów odczuwam bóle a od trzech miesięcy bardzo bolesne i to nie tylko w pierwszym dniu ale także do dwóch dni przed okresem ze skurczami w dole brzucha i przez prawie cały okres dziś mam czwarty dzień okresu (przedostatni) a ból utrzymuje się a tabletki działają max na 2h dodam że mam bardzo obfite krwawienie pomimo iż to już 4 dzień

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...