Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość diasa

Buty trekingowe na górskie wycieczki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość diasa
Dobrych butów na wycieczki górskie szukam, aby buty były solidne, zarzucicie jakiś ciekawy sklep z cenami rozsądnymi:)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martunia12
Hej zdecydowanie polecam któreś z butów Salomona, zdecydowanie najlepsza jakość z cenami bywa różnie nie napisałeś w jakim przedziale cenowym, czasem niezłe promocje mają w sklepie Sarafis, także powodzenia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lenka78
Jesli ktoś poszukuje to mam nowe buty do sprzedania ASOLO GTX szaro-bordowo-czarne damskie ;) Rozmiar 38,5, dł. wkładki 24,5 cm w cenie 460 zł, a nowe w sklepie kosztują 600 zł. W razie zainteresowanie proszę o kontakt na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wdzieczna
Moim zdaniem wydawanie po 500 czy nawet więcej złotych na buty trekingowe dla osoby, która w górach pojawia się kilka dni w roku, to całkowita przesada, nie nazywając już tego głupotą ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jetta

Mam takie samo zdanie. Ja trekkingi kupiłam za 50 zł (letnie) . W góry wyjeżdżam raz w roku na kilkanaście dni. Buty służą mi już 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara99

Ja mam giatomma niccoli, trochę inwestycja, bo skórka, ale jedocześnie super wygoda i wszystko warte ceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim na początek musisz określić czy to mają być buty na długie i wymagające wędrówki czy raczej nie planujesz żadnych trudnych podejść. Jeśli masz ochotę trochę się powspinać to lepsze będą buty z wysoką cholewką, która usztywni kostkę. O doborze odpowiednich butów możesz poczytać w artykule http://www.turistiko.pl/jakie-buty-trekkingowe-wybrac-niskie-czy-wysokie/ . Myślę, że ta lektura pomoże Ci wybrać najlepsze obuwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...