Skocz do zawartości
Forum

Jak wyobrażałyście sobie siebie po urodzeniu dziecka?


Gość LaCiruela

Rekomendowane odpowiedzi

Jest inaczej ale tak jak się spodziewałem. Tzn spodziewałem się zmęczenia, że nie zawsze jest miło i że opieka nad dzieckiem nie wygląda jak na filmach. To jest ciężka praca ale ostatecznie daje satysfakcje.
Nawiązujesz kontakt z nowym człowiekiem i tak jak w każdej relacji nie zawsze jest idealnie chociaż mało kto o tym mówi.
Odnośnik do komentarza
To zależy, prawidłowo powinno być pół na pół bo dziecko ma zazwyczaj dwoje rodziców. Są faceci którzy niedojrzali do roli ojca ale są też kobiety które chcą mieć "przewagę" w sprawach związanych z dziećmi.
Tak naprawdę to faceci tracą najwięcej jak mają dzieci i się nimi nie zajmują. I mam tu na myśli ojca jak i syna. Od kogo ma się syn uczyć jak być tatą jak nie od własnego ojca?
Jak mam się konkretnie odnieść do pytania to ok, nie karmię piersią a wszystko inne jestem w stanie robić. I może niektóre rzeczy nawet lepiej chociaż to akurat cytuję małżonkę.:) Jak podział ról jest w domu nierówny to znaczy, że coś poszło nie tak. I nie zawsze jest to wina faceta.
Odnośnik do komentarza
Gość LaCiruela
Wiesz co ale chyba jesteś wyjątkiem. U większości znajomych facetom się po prostu nie chce. A skoro piszesz o filmach to na prawdę mało jest w nich takich, gdzie tatusiom, którzy nie są wdowcami, bo ci po prostu muszą, się chce.
Odnośnik do komentarza
Może póki nie mają własnych to się jeszcze zgrywają. Mało jest filmów gdzie się facet zajmuje dzieckiem ale też mało jest takich gdzie kobiety są normalnie przedstawione. Np mama nawet jak zmęczona to nie zawsze się uśmiecha, czasami powie spadaj synek sam sobie soku nalej. Nie wspominając już o ciąży jak się zaglądnie do gazet- to na okładce jedna gwiazda za drugą i plebiscyt która gwiazda jest w ciąży "a nie wygląda":) No to jest dziwne. Z polskich rzeczy to mi się np rodzinka.pl podobała bo Kożuchowska świetnie grała mamę. A z zagranicznych to np "jak urodzić i nie zwariować"- to też komedia ale cały film a nie serial. Dopiero będzie lecieć ale mówię o zapowiedzi. Może w Polsce też by się coś ruszyło gdybyśmy takie filmy kręcili.
Odnośnik do komentarza
Może póki nie mają własnych to się jeszcze zgrywają. Mało jest filmów gdzie się facet zajmuje dzieckiem ale też mało jest takich gdzie kobiety są normalnie przedstawione. Np mama nawet jak zmęczona to nie zawsze się uśmiecha, czasami powie spadaj synek sam sobie soku nalej. Nie wspominając już o ciąży jak się zaglądnie do gazet- to na okładce jedna gwiazda za drugą i plebiscyt która gwiazda jest w ciąży "a nie wygląda":) No to jest dziwne. Z polskich rzeczy to mi się np rodzinka.pl podobała bo Kożuchowska świetnie grała mamę. A z zagranicznych to np "jak urodzić i nie zwariować"- to też komedia ale cały film a nie serial. Dopiero będzie lecieć ale mówię o zapowiedzi. Może w Polsce też by się coś ruszyło gdybyśmy takie filmy kręcili.
Odnośnik do komentarza
"nie mówi się skajpaj, tylko skajpej!!!!":lol: :)
Komedia jest o parach które się spodziewają dziecka czyli o ciąży ale nie tylko oczami mamy tylko też taty. Masz filmik-zapowiedź.
[code]http://www.youtube.com/watch?v=-pP3K3In6Xo[/code]
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...