Skocz do zawartości
Forum

Jacy jesteśmy w oczach innych?


Gość kasia55

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiacie się czasem co myślą o was inni? czy po prostu to olewacie? większość chce zgrywać twardzieli i mówi że nie obchodzi ich, że mają to gdzieś.. a tak naprawdę w głębi serca chyba każdy z nas się nad tym zastanawia. To jest moim zdaniem bardzo ciekawa kwestia... czasami chciałabym mieć taką możliwość aby zajrzeć w czyiś umysł i zobaczyć co tak naprawdę tam siedzi.
Jako ludzie wszyscy jesteśmy przynajmniej trochę egoisiatmi, jesteśmy fałszywi, ale przed ludzmi staramy się tego nie pokazywać, bo w końcu trzeba jakoś utrzymywać relacje.
Jestem bardzo ciekawa waszych opinii. Mnie ten temat niesamowicie kręci..
Przecież funkcjonujemy w środowisku, gdzie jesteśmy otoczeni ludźmi, są wszędzie, nawet jakbyśmy chcieli żyć inaczej to się nie da.. a nie sądze ze tak do konca macie to gdzieś:confused:
Odnośnik do komentarza
Myślę, że napewno każdy się przejmuje kto co o nas myśli. Gdyby tak nie było to ludzie tak by się nie ekscytowali markowymi gadżetami i ciuchami, nie dbaliby o swój wygląd na przykład z jakiego powodu ludzie wydają pieniądze na fryzjera. Gdyby ich to nie obchodziło to by nie wydawali kasy, bo po co zawsze lepiej mieć parę groszy w kieszeni
Odnośnik do komentarza
Ja się niestety bardzo tym przejmuję, choć wcale bym nie chciała. Bardzo chciałabym wrócić do czasów liceum, kiedy miałam głęboko gdzieś, jak mnie inni widzą, bo wtedy czułam się dobrze. Teraz niestety zdanie innych często mnie wstrzymuje w wielu działaniach. Dlatego chodzę nawet na terapię w Pracowni Psychorozwoju, to taka poradnia psychologiczna w Warszawie. Po prostu chcę się od tego chociaż trochę uwolnić. Mam wrażenie, że wpłynęłoby to na moją pewność siebie. I z pewnością żyłoby mi się łatwiej, niestety nie jest to takie proste.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...