Skocz do zawartości
Forum

jak zmotywować Kobiete


Gość arealny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość arealny
Witam drogie Panie;)
no cóż jestem tylko facetem i wiem tyle o kobietach ile 5 letnie dziecko o bombach atomowych...
no ale mój problem polega na tym że:
Mój Kumpel wyjechał za granice. Aż do pażdziernika, a jego Dziewczyna, Przyjaciólka mojej Przyjaciółki. gdyby nie to że co siedze u Marty, Marta musi po Nią dzwonić by do nasz przyszła, no gdyby nie my to siedziałaby ciągle w domu i całymi dniami i czekała na telefon od Swojego chlopaka, który bagatela ciągle jej wypomina, ze On tak się strasznie stara a ona to nic;/ wiem pedał, ale cóz facet;(;( na prawde jest taka że Dziewczyna nic nie robi, ma wakacje a siedzi w domu, bo mu obiecala, caly czas mysli jaki by mu prezent wyslac, pisze jakis durny pamietnik by On dokladne wiedzial co ona robi przez cały dzien, a jak już rozmawiaja przez telefon to On tylko ciagle "mam watpliwosci do nasz, bo Ty sie nie starasz..."....
no rozumiecie Drogie Panie że Ona, usycha z tęsknoty a nie ma wsparcia od nikogo, tylko ja staram, sie z Ną rozmawiac...
no i niby, mówi że jest szczęsliwa że ja z Nią tyle gadam i wogule prawi mi wiele miłych komplementów;)
no ale że mna i Marta siedzi gora 40 minut dziennie 2 razyw tygodniu... przez reszte czasu się marnuje i umiera z bólu serca;(;(
no i własnie postanowiłem że niby "dla Arka" powinna zająsc się ćwiczeniami<by zaskoczyć go wspanialym ciałem> że powinna zacząc czytać ksiązki<by zaskoczyć go tym że dla niego się doskonalila> Ona też chce być bardziej asertywna. no i o ile mam zarys że powinna ćwiczyć i mniej wiecej co ma czytac... i mimo że ona teraz jest do tego zapalnona, no ale nie zaczelismy bo jest na Słowaci na wakacjach, wraca w niedziele 4 Lipca... no i własne tu jest moje głowne pytanie, bo tak poważnie to nie mam pojęcia jak Ją wspierać w postanowieniu by w nim wytrwała?? co robić co mówic?? być nadal otwartym na Nią i starać się z Nią gadać by sie smiala, czy być surowym wymagajacym trenerem?? a moze cos innego?? jak moge ZMOTYWOWAĆ Kobiete??;)
a i tak na prawde to mi nie chodzi by uszczesliwic Arka, to bardziej idiota niz Jej Partner;/
ja po prostu chce by Dziewczyna miała zajecie na wakacje, by nie wpadła w depresie!!;)
nie to że mi si.ę podoba i że chce się do niej zblizyc, nic a nic mnie ne pociaga... po prostu ten Jej błysk w oku gdy mówi o Arku. coś wspaniałego;)
prosze pomózcie mi??;)
Odnośnik do komentarza
Ona jest uzależniona od miłości. Nikt jej nie pomoże póki sama nie zechce. A nie zechce, bo miłość na odległość jest znakomita do idealizowania. Obawiam się, ze twoje starania nie zdadzą sie na nic, wiec raczej rozmawiaj z jej facetem jak się sprawy mają.
Odnośnik do komentarza
Myślę, że nie powinieneś zbyt intensywnie się z nia kontaktowac, bo jeszcze gotowa pomyśleć, że ją podrywasz:) Ale z ćwiczeniami świetny pomysł, upewniaj się czy faktycznie chodzi. A może ona po postu powinna poszukać pracy? Zajęła by myśli czymś na serio
Odnośnik do komentarza
zasadniczo jest dosc podejrzana twoja nadmierna troska o badz co badz kumeple twojej dziewczyny i zarazem twojego ziomka. stary nie wnikaj w te historie za bardzo bo wsiakniesz i zrobi sie nieciekawie. a laska powinna sie wziac w garsc, czyms sie zajac, zrelaksowac. ksiazki i cwiczenia super pomysl, do dziela!!!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...