Skocz do zawartości
Forum

Praca dla nastolatki


Gość agacia962

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tysia_90
Najlepiej jakbyś miała ksiązeczkę sanepidowską. Później wystarczy dowiedziec się o agencji hosstingowej i byc hostessą np. w marketach czy targach, a również umożliwia Ci to prace nad morzem w smażalniach, sklepach spożywczych. Często tez w agencjach pracy tymczasowej potrzebują dziewczyn do pracy, które wymagają precyzyjności i dokładności np. składnie pudełek, sprzątanie ogrodów. A jesli jesteś odważna to fotomodeling;)
Odnośnik do komentarza
Gość tysia_90
jej się nie dostaje. Musisz ją zrobić najlepiej udaj sie do lekarza rodzinnego. Ja ją robiłam jakies 4 lata temu. Musisz się udać do sanepidu i przez 3 dni wozić kał na badanie. Nie muszą to być oczywiście 3 dni pod rząd po prostu 3 razy. Musisz również zrobić badanie krwii, stąd też potrzebna wizyta u lekarza rodzinnego. Nie pamietam czy przeswietlenie klatki piersiowej było potrzebne... a ksiązeczke możesz kupic w papierniczym. Najważniejsze są prawidłowe wyniki badań. Badanie kałów jest jedno na całe zycie, natomiast aby ksiązeczke mieć ważną każdego roku, należy co roku powtarzać badanie krwii i mieć pieczątke lekarza medycyny pracy, lub też rodzinnego o ile ma takie uprawnienia. Mam nadziejie ze pomogłam;);):smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...