Skocz do zawartości
Forum

Jaki jest wasz wymarzony zawód?


Gość martcia10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorota84

ja mam zamiar mieć swoją firmę, dokładnie nie powiem czym się będzie zajmować, bo nie chcę zdradzać pomysłu, żeby mieć szanse w konkursie ;)
jak zdobędę 100 000 zł to już nic nie będzie stało na drodze do sukcesu :P

Odnośnik do komentarza
mam wiele marzeń dotyczących mojego życia zawodowego, mam nadzieję, że szybciej czy później się one spełnią, ostatnio trafiłam na ciekawy temat prawa przyciągania, dzięki któremu możemy uzyskać wszystko co tylko chcemy, sporo było o tym mowy na konferencji Joe Vitale, teraz można zamówić sobie materiały z tej właśnie konferencji, a dzięki nim osiągać zamierzone cele..w skrócie chodzi o pozytywne myślenie, chociaż oczywiście cała teoria jest trochę bardziej skomplikowana, ale może warto skorzystać z ich wskazówek :)
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
Mój wymarzony zawód... Fotograf... Zaczynam już działać w tym kierunku powoli, i powoli się zaczyna kręcić. Trochę się boję tego, mam nadzieję, że wszystko mi się uda tak jak chcę. Ale masy rzeczy muszę dopilnować, strona internetowa, sprzęt...
Odnośnik do komentarza
Gość magnificia
Na pewno bym chciała pracować w branży kulturalnej. W sumie również interesuje mnie reklama czy PR, ale wiem, że dość ciężko dostać pracę w tej branży. No ale zawsze trzeba próbować swojego szczęścia..może akurat się uda :)
Odnośnik do komentarza
Gość okulinka
Moim wymarzonym zawodem było zostać redaktorką, pisać artykuły do różnych czasopism i gazet, a w przyszłości być także pisarką, autorką poczytnych książek :D Pierwsze marzenie już spełniłam, teraz tylko muszę napisać książkę... :P
Odnośnik do komentarza
Ja już sama nie wiem, jaki jest mój wymarzony zawód, bo w konfrontacji z rzeczywistością wszystko wychodzi jakoś blado. Najlepiej chyba robić to, co sprawia przyjemność, ale zamieniając hobby w pracy można je sobie skutecznie obrzydzić :P
Odnośnik do komentarza
Gość chillout
A ja zawsze chciałam mieć własny sklep z ubraniami. Szyje od dziecka. A potem była szkoła i rozwój w zupełnie innym kierunku, co w sumie też jest interesujące. Ale tamte marzenia odeszły do lamusa. Przyszła rzeczywistość
Odnośnik do komentarza
Jak otworzyć własny biznes i wyjść z kryzysu finansowego?

Długo byłam bezrobotna i po zarejestrowaniu się w urzędzie pracy znalazłam ogłoszenie w internecie o szkoleniach bezpłatnych.
Urząd opłacił szkolenie.
Teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów.

Szkolenia zrobiłam w Beauty for You w Krakowie.

Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Można u nich dostać potem rabat na włosy. Warto zajrzeć na ich stronę.
A jeśli chcecie się dowiedzieć więcej to chętnie podpowiem :)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Jak otworzyć własny biznes i wyjść z kryzysu finansowego?

Długo byłam bezrobotna i po zarejestrowaniu się w urzędzie pracy znalazłam ogłoszenie w internecie o szkoleniach bezpłatnych.
Urząd opłacił szkolenie.
Teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów.

Szkolenia zrobiłam w Beauty for You w Krakowie.

Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Można u nich dostać potem rabat na włosy. Warto zajrzeć na ich stronę.
A jeśli chcecie się dowiedzieć więcej to chętnie podpowiem :)
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...