Skocz do zawartości
Forum

wasa ?


Gość koteczek114

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koteczek114
czy wasa naprawe pomaga w schudnięciu ?? mam jeszcze jedno pytanie czy schudnę jesli bede jeść
na
Śniad. Jogurt

2 śniad. jabłko

obiad zupka warzywna i 2 wasy z serkiem topionym

podiewczorek jabłko

kolacja jakaś sałatka warzywna lub owocowa i 2 wasy ?? i jeszce po każdym posiłku herbatka odchudzajaca pu-erch i bieganie, taniec, szybkie marsze, i brzuszki ? to jesli bede stosowała taka diete i dużo ruchu przez miesiac to schudnę ?? jesli tak to ile ?/ prosze napiszcie
Odnośnik do komentarza
Gość Stylistka Małgorzata Sołek
Nabawisz się anoreksji albo anemii jak będziesz tak jeść. Nie przesadzaj. Musisz jeść 3 posiłki dziennie. Na śniadanie,np. muesli lub chrupkie pieczywo z serem lub wędliną. Na obiad zupa i jakieś drugie danie. Na kolację możesz sobie pozwolić na bardzo mały posiłek, np. jogurt czy jabłko.
Odnośnik do komentarza
Gość Idealna
ja nie lobię w ogóle tej wasy
według mnie smakuje jak tektura :P
jeśli szukasz jakiegoś niskokalorycznego pieczywa to sprobuj Fitness style -to pełnoziarniste pieczywo z dużą ilością błonnika, więc po zjedzeniu przez długi czas nie będziesz czuła głodu
Odnośnik do komentarza
Gość Magdusia
Wase jadłam przez pół roku odrzuciłam normalne pieczywo( czasem ale żadko zjadłam jakąś bułkę)odrzywiałam się przy tym racjonalnie bez jakiejś diety nie ćwiczyłam i schudłam 5-6 kilo. Ciężko przystosować organizm do takiego pieczywa bo nie ma jak to bułka albo pajda chleba, na początku jadłam więcej wasy a potem jak mi sie żąłądek przyzwyczaił to zmniejszyłam ilość tzn jak jadłam 1 kromkę chleba to 1 deska wasy. teraz znowu po paru latach próbuje zejść znowu na to pieczywo ale jest ciężko bo lubie jeść a żołądek mam rozepchany.
Odnośnik do komentarza
Gość spinoza
no ja bym nie mogla tak na samej wasie, odrzuca mnie od tego niby-chleba. tez wole pieczywo fitness, nim sie przynajmniej najem, a jest to szczegolnie wazne przy sniadaniu, bo nie moge przeciez chodzic w pracy glodna. poza tym jak dla mnie wszystkie wasy smakuja tak samo, a fitnessow mam przynajmniej kilka rodzajow,
Odnośnik do komentarza
Gość kAAAArolA
No ja tez na wasie ładnie schudłam, fakt, po jakims pół roku zbrzydła mi totalnie i znów przybrałam na wadze, ale myśle o tym zeby znow do niej wrócic. Najlepsze jest to ze jest tak sucha i okropna ze nawet nie spieszy mi sie do kolejnego posiłku a i dużo na raz tez nie jestem w stanie jej zjesć, więc generalnie ma mase plusów i jedna mega wade - jest paskudna ;)
Odnośnik do komentarza
Gość Magdusia
a ja tam bardzo lubie pieczywo chrupkie ale wasy już bardzo dawno nie jadłam bo jest droga w porównaniu do innych pieczyw ja kupuje często w lidlu i jest bardzo pyszne a pozatym to jest o wiele więcej róznego pieczywa i można zmieniać
Odnośnik do komentarza
Gość Halina56
Wasa jest kaloryczna, a lekka tylko dlatego, że nie ma wody, a przecież woda ma 0 kalorii, ja bym przy odchudzaniu w ogóle odpuściła chleb wasę itd. Ewentualnie przeszła na ciemne gruboziarniste pieczywo.
Odnośnik do komentarza
Jeżeli bedziesz jadła takie śladowe ilosci jedzenia to pewnie, że schudniesz, ale gwarantuję ci efekt jojo.
twój organizm z czasem zacznie domagac się większych ilości jedzenia, a to nei wróży dobrze dla twojej wagi.
Proponuję jakąś zrównoważoną dietę, aniżeli katowanie się wasą.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...