Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć bez wiedzy rodziców?


Gość shoko

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Magda mam 13 lat, ważę około 80 kg. mój wzrost jest równy 163 cm . Nie chcę mieszać w moją dietę rodziców ponieważ są oni w ciągłym biegu.Byłam już kiedyś u dietetyczki , ale przestałam chodzić ponieważ pojechałam do sanatorium , do Ciechocinka i tam prowadziłam przez miesiąc swoją dietę, schudłam tam 9 kg. ale kiedy wróciłam do domu znów przytyłam . jaką dietę mam zastosować aby schudnąć . teraz mam silną wolę ! BARDZO chcę schudnąć . góry dziękuję za pomoc .

Odnośnik do komentarza

Dieta to tylko jedna sprawa, a żebyś schudła i utrzymała nową wagę musisz być aktywna fizycznie. jeśli wcześniej korzystałaś z usług dietetyczki to po prostu dalej stosuj się do jej rad. Natomiast poświęcaj więcej czasu na różne formy aktywności - bieganie, basen, siłownia, rower, rolki - wybierz to co lubisz, abyś się za szybko nie znudziła.

Odnośnik do komentarza

W Twoim wieku diety odchudzające nie są wskazane. Rozwijasz się i dojrzewasz dlatego nie możesz ograniczyć żadnych składników pokarmowych. Lepiej zacznij się więcej ruszać. Zacznij ćwiczyć i aktywnie spędzać czas wolny. Ogranicz przy tym spożywanie słodyczy. zrezygnuj z fast foodów i tłustych potrwa. Zacznij spożywać więcej owoców i warzyw, zawierają dużo witamin, minerałów i błonnika, przez co są bardzo pomocne przy diecie. Pij dużo wody minimum 1,5 - 2 litry dziennie, możesz pić wodę mineralną, herbatę bez cukru, soki ( nie dosładzane).
Codziennie poświeć godzinę na ćwiczenia. Możesz zamiast ćwiczeń biegać, skakać na skakance, czy pływać. Grunt by się ruszać. Jeśli będziesz aktywna to nie dość, że spalisz zbędne kilogramy to jeszcze wyrzeźbisz swoje mięśnie i wymodelujesz sylwetkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...