Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienie a krwawienie implantacyjne


Gość domi-25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jeszcze w tamtym roku postanowiliśmy z narzyczonym starac się o dzidziusia, odstawilam tabletki anty w listopadzie zaczełam nawet brać f**** choc nieregularnie. Pierwszy dzień ostatniego krwawienia to 08.01 2011r więc przy moim cyklu a trwa on 26 dni, dni płodne wypadały około 17-23 styczeń kochaliśmy się kilka razy dwukrotnie był stosunek jeden po drugim ...nastepna miesiączke powinnam dostać w tym tygodniu...jednak wczoraj zauważyłam brązowe plamki na bieliźnie dziś juz z krwią nie sa to jeszcze jakieś duże ilośći aha i boli mnie strasznie w podbrzuszu....czy to jest okres czy krwawienie implantacyjne? Czy jest to normalne zawsze miałam regularnie miesiączke... a teraz to za wcześnie?

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli zawsze miałaś miesiączkę jak w zegarku to wcale teraz nie musi to oznaczać ciąży. Zrób test ciążowy za kilka dni, tak aby upłynęło co najmniej 10 dni od ostatniego stosunku w dzień płodny i wtedy będziesz coś lepiej wiedziała. Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Gość MonikA2588

Witam. Może zacznę od tego że staramy się z mężem o dziecko. Cykle mam regularne . Kochalismy się w dzień owulacji tn 25.12. . Od jakis 4 dni boli mnie podbrzusze jak siędze,tak jak gdyby cos mnie uciskalo. Okres miał przyjsc wczoraj zamiast tego dzis miałam okropny bol podbrzusza i taki lekko brązowy sluz. Po czym brzuch przestał boleć. Czy możliwe jest że to ciąża?

Odnośnik do komentarza

~MonikA2588
Witam. Może zacznę od tego że staramy się z mężem o dziecko. Cykle mam regularne . Kochalismy się w dzień owulacji tn 25.12. . Od jakis 4 dni boli mnie podbrzusze jak siędze,tak jak gdyby cos mnie uciskalo. Okres miał przyjsc wczoraj zamiast tego dzis miałam okropny bol podbrzusza i taki lekko brązowy sluz. Po czym brzuch przestał boleć. Czy możliwe jest że to ciąża?

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie czy jest Pani w ciąży. Zdecydowanie istnieje takie prawdopodobieństwo, aczkolwiek aby potwierdzić/wykluczyć ciążę proszę wykonać test ciążowy lub badanie hormonu beta-HCG z krwi.

Odnośnik do komentarza

Witam,
mialam regularne 28dniowe cykle. Ostatnio jednak dostałam okresu w 2 dniu cyklu. Na początku myslałam, że to tylko plamienie przed okresem (gdyż upławy miały kolor brązowawy), jednak trwało tyle samo, co mój zwyczajny okres i obfitością tez mu odpowiadało. Zrobiłam test ciążowy - wynik wyszedł negatywny (zgodnie z zaleceniami na ulotce, czyli z porannym moczem). Ostatnie stosunki odbywałam w prezerwatywie i mój mężczyzna nigdy nie dochodził będąc we mnie. Dni poprzedzające okres były bardzo stresujące.. Co to może być? Czy to wina stresu? Czy mogę mieć stan zapalny bądź inna chorobę dróg rodnych (np. nadżerkę)?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...