Skocz do zawartości
Forum

My face ;)


Gość Karuu14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Chciałabym zasięgnać od Was porady bo wiem że jesteście bardziej doświadczone i oczytanie w tym temacie :)
Otóż mam 14 lat i cerę trądzikową, na czole mam kilka przyszczy lekko zaognionych i kilka takich grudek widocznych pod światłem. Na policzkach od niedawna pojawiają się małe wypryski ale po jakimś czasie znikają, na nosie walczę z wągrami ale jest juz coraz lepiej. Używam żelu głęboko oczyszczającego z Under Twenty, wieczorem myję nim twarz a potem odrazu przeywam ją mydłem i dokładnie spłukuję, gdyż po bezpośrednim używaniu żelu pojawiało się jeszcze więcej pryszczy. Mam zapisaną szarą maść przez lekarza rodzinnego:) pomaga, ładnie goi i koi wypryski. Ogólnie nie jest źle ale chciałabym się dowiedzieć jak może skutecznie zatuszować moje niedoskonałości.
Używam fluidu z Shinny Touch z Lirenne z filtrem. Obecnie jeszcze mam kolor Toffie choć chcę zmienić na naturalny lub bardziej porcelanowy gdyż mam jasną cerę ale na policzkach i nosie lekkie zaczerwienienia. Na to leciutko muskam twarz pudrem w kamieniu, abby cera się nie świeciła i utrzymywała dlużej podklad. A Wy jakie kosmetyki do makijazu polecacie? Jakie kolory, firmy itp. Teraz zmierzam dokupić korektor antybakteryjny aby jeszcze lepiej zatuszować niedoskonałości.
Pozdrawiam. ;)
Odnośnik do komentarza
Z podkładów używałam Oriflame taki w szklanej buteleczce (nie pamiętam nazwy-chyba coś z Gold). Ostatnio kupiłam maybelline affinitione i jestem bardzo zadowolona-dobrze kryje i sprawia wrażenie, że matuje cerę-nawet zrezygnowałam przez to z pudru.
Puder teraz mam z Astora i tak średnio...mógłby być lepszy...
A korektor-dużo dobrego słyszałam o synergie i o soraya. Ale nie używałam. Samam mam z kolastyny taki w szmince-jest ok.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...