Skocz do zawartości
Forum

Co mam zrobić, jeśli nie wiem czy jestem w ciąży?


Gość anonimowo_17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałam zapytać,czy istnieje ryzyko ciąży w przypadku kiedy współżyłam na 3 dni przed krwawieniem,którego dostałam w zeszłym miesiącu,występowal takze sluz plodny w okolicach srodka cyklu oraz w przypadku kiedy uprawiałam petting( mozliwe nasienie na palcu)po ktorym rowniez dostałam krwawienia 5 dni pozniej, dodam,że sluz rozciagliwy pojawil sie 7 grudnia,a do pieszczot doszlo 13 grudnia?

Odnośnik do komentarza

witam ostatnio chłopak robił mi palcowke przed tym mył ręce i albo zakładał rekawiczke po dniu palcowki z rekawiczka w pochwie zaczał pojawiac się sluz chłopak dochodził w swoich majtkach a po wszystkim mylismy rece co moze oznaczac ten biały sluz podobnie wyglada jak w dni płodne ,a dni płodne mam za 5 dni jest ryzyko ze jestem w ciazy ?

Odnośnik do komentarza

W poniedziałek uprawiałam petting z chłopakiem nie doszło do wtrysku jedynie muskał on chwile penisem moją pochwe i przyłozył penisa na chwile do wejscia do niej.Mógł znajdować sie na nim płyn nie jestem pewna w 100% dzialo sie to od razu jak wyciagnal go z bokserek, od poniedziałku boli mnie brzuch,plecy ,jajniki, mam wrazliwe i bolące sutki bol ciagle sie nasila, dodam ze poniedzialek byl moim dniem płodnym, od czego moze byc to spowodowane? Moglo dojsc do zaplodnienia? strasznie sie denerwuje

Odnośnik do komentarza

Witam, Stosuję plastry antykoncepcyjne,a pierwszy dzień miesiączki to 20.12. Wczoraj uprawiałam seks i pękła prezerwatywa. Zaraz po tym stosunek został przerwany,a mój partner był daleki od szczytowania. Czy jest duża szansa na zajście w ciążę?

Odnośnik do komentarza

~f...l
witam ostatnio chłopak robił mi palcowke przed tym mył ręce i albo zakładał rekawiczke po dniu palcowki z rekawiczka w pochwie zaczał pojawiac się sluz chłopak dochodził w swoich majtkach a po wszystkim mylismy rece co moze oznaczac ten biały sluz podobnie wyglada jak w dni płodne ,a dni płodne mam za 5 dni jest ryzyko ze jestem w ciazy ?

Zadne!

Odnośnik do komentarza

Witam, stosuję antykoncepcję hormonalną. Od 27.12 do 5.01 miałam problemy żołądkowe. Przez pierwsze 7 dni pobolewał mnie brzuch, lecz nie było ostrej biegunki. Tabletki przyjmuję regularnie o 12. 1.01 odbył się stosunek. 2.01 wystąpił luźny stolec w 1h od przyjęcia tabletki, po 3 godzinach zaś biegunka, przyjęłam dodatkową tabl. Potem biegunki występowały już po 4h od przyjęcia tabletki. Z racji iż był to 3 tydz. nie zrobiłam 7-dniowej przerwy między opakowaniami. Czy istnieje ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, uprawiałam seks z chlopakiem bez zabezpieczenia, miałam ostatnio dni płodne i zauwazylam ze bolą mnie strasznie sutki. Zaczely mnie bolec dzien przed owulacja. A dzis zauwazylam biały gesty sluz w pochwie. Czy to normalne objawy czy mam sie martwic ciąza?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...