Skocz do zawartości
Forum

Wasze efekty po A6W...


Gość kasieek

Rekomendowane odpowiedzi

Zrozum... a6w nie jest i nie będzie systemem w którym stracisz na pasie, talii, biodrach. Od tego są ćwiczenia areobowe - biegi, baseny, rowerek, marsze itd.

A6W jest treningiem RZEŹBIĄCYM brzuch czyli polegającym na ZWIĘKSZENIU GĘSTOŚCI z masy MIĘŚNIA.

Nie szkoda wam zdrowia na ten system(można dostać np. przepukliny)? Nie lepiej zrobić trening na brzuch, a przez pół godziny co drugi dzień przebiegnąć się ? Popatrz - zostaje pięć i pół godziny na koleżanki, rodzinę, komputer, chłopaka, zakupy i pasje!
Odnośnik do komentarza
Stosowałam A6W w trakcie wiosennej diety, jako zastępstwo zwykłych brzuszków, wytrzymałam tylko tydzień, ale efekty mnie zadowoliły, bo nie mam tendencji do gromadzenia tłuszczyku na brzuchu. Jednak po zimie zawsze staram się zgubić te 3-4 kg i dieta plus w późniejszej fazie ćwiczenia pomogły osiągnąć swój cel. Widzę, że zależy Ci na stracie kg więc najlepszym rozwiązaniem jest basen lub bieganie. Nie ma się co katować A6W:)
Odnośnik do komentarza
Gość po_solarce
Dziewczyny, ja szósteczke weidera stosuje często - super rzecz. Kiedyś robiłam chyba przez miesiąc - na poczatek - codziennie nawet się udawało. Matko! Myslałam, ze padnę, tak brzuch bolał, ale spoko - dałam radę. Trudno powiedziec ile tylko po tym zrzuciłam, bo ja generalnie to na fitnessik jakis skocze, tu jeszcze dietę zapodam albo głodóweczke oczyszczającą, więc jest spoko. Ale tak na 3 kg realnie możecie liczyć. I ten brzuch! cacko!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...