Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 4-6 kg do wakacji?


Gość CeluidaSandra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CeluidaSandra

Witam Mam 13 lat 150cm wzrostu i ważę 48 kg. Bardzo bym chciała do wakacji schudnąć 4/6 kg meczy mnie ciagłe wciąganie brzucha.Gdy siadam nie mogę patrzeć na swój brzuch!!! Nie lubię ćwiczyć. Chodzę do zespolu tanecznego ale to mi nic nie daje :( . Proszę również o poradę bo nie mogę się powstrzymać od jedzenia po godź.19:00. Muszę mieć ten plaski brzuch nie chcę wyjść na plaże gdzie jest pełno chłopaków i z mojim wielkim brzuchem proszę o szybką pomoc!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Może chodź wcześniej spać, kiedy jesteś głodna wieczorem i wtedy nie będziesz o tym tak intensywnie myśleć. Na schudnięcie z brzucha dobra jest dieta lekkostrawna, poprawiająca metabolizm organizmu. Co do ćwiczeń to bieganie - dobre na wszystko, a konkretnie na brzuch to brzuszki.

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest prawidłowa aczkolwiek jest w górnej granicy normy. Musisz więcej się ruszać. Zacznij uprawiać jakiś sport np siatkówkę, lekkoatletykę czy jazdę konną. Jeśli nie lubisz sportu to tańcz dalej, nie przejmuj się, że na razie nie widać efektów. Od razu nie zauważysz zmian w swoim wyglądzie na to potrzeba czasu. Możesz również ćwiczyć w domu przy godzinę. Ćwiczenia zawsze zaczynaj od rozgrzewki, poświęć jej 15 minut podczas których będziesz wykonywać ćwiczenia aerobowe np bieg w miejscu, pajacyki, skoki na skakance. Po rozgrzewce czas na ćwiczenia mające na celu wyrzeźbienie mięśni np brzuszki i nożyce - na mięśnie brzucha, przysiady i półprzysiady - na uda i pośladki, podnoszenie hantelek - na ramiona. Ćwiczenia zakończ ćwiczeniami rozciągającymi.
Oprócz ćwiczeń zrezygnuj z słodyczy i fast foodów oraz napoi gazowanych, są one bardzo kaloryczne i bynajmniej nie ułatwiają zrzucenia kilogramów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...