Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha pod prawym żebrem


Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu miewam bóle w okolicy wątroby, wydaje mi się nawet, że to jest wątroba, ale lekarze robili mi badania i nic nie wykazało że mi coś dolega. Robiono mi też gastroskopię, i także nic nie wyszło.. Zwykle co 2/3 miesiące łapią mnie takie bóle, najbardziej boli w nocy, ciężko zasnąć, prawie się nie da, ponieważ bolą strasznie plecy no i brzuch z prawej strony tuż pod prawym żebrem. Nospa pomaga mi czasem jak ją wezmę, ale dopiero po jakiejś godzinie lub półtorej po wzięciu tabletki (działa rozkurczowo). Za cholerę nie wiedzą lekarze co mi dolega, mam mieć jeszcze zrobione badanie na robaki w kale czy jakoś tak, i też istnieje możliwość, że mam jakieś kamienie nerkowe czy jakoś tak. Ten ból jest naprawdę bardzo męczący, i pojawia się co 2/3 miesiące. Ustaje po kilku dniach. Dodam jeszcze, że czuję jak mi po prostu (pęcznieje?) ta wątroba, albo robi się taka twarda, czuje ją tak jakby miała mi zaraz wylecieć. Proszę o pomoc, bo tak żyć się nie da xddd

Odnośnik do komentarza

Od refluksu to raczej boli i piecze w klatce piersiowej. Może miałaś kiedyś operację w obrębie jamy brzusznej i dokuczają ci zrosty? Czy w tych różnych badaniach było usg? Gdyby były złogi w nerkach lub pęcherzyku, byłyby widoczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...