Skocz do zawartości
Forum

Toxoplazmoza i cytomegalia


Gość Agulek899

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agulek899

Witam
Wiem ze ten wątek juz była ale jestem bardzo przerażona swoimi wynikami, tym jak nastraszył nas lekarz i przez tą sytuacje nie mogę normalnie funkcjonować, ponieważ od kąt się dowiedziałam non stop płacze. Czy mieliście sytuacje podobną do mnie??? I czy u was wszystko było w porządku ? A więc....
Jestem w 10 tygodniu ciąży, jest to moja pierwsza ciąża. Wszystko do tej pory było bardzo dobrze, wyniki badań , bicie serca dzidziusia super, dziecko rozwija się prawidłowo, nie mam bóli podbrzusza, ani plamienia . Do puki ginekolog nie zlecił toxoplazmozy i cytomegawirus. Nigdy nie wiedziałam że takie wirusy wogóle istnieją. Moje wyniki z dnia 28,01, toxoplazmozy to IgG 423,40 a zdnia 30,01, IgG 425,7 i IgM 0,162 a cytomegalii z dnia 28,01 IgM 1,040 i 30,01 już IgM 1,07 a IgG 320,1. Bardzo się martwie proszę o pomoc. Jestem bardzo wystraszona, bo nie chce by dziecko miało wady genetyczne lub żebym poroniła. Lekarz prowadzący moją ciąże najpierw mnie wystraszył a póżniej powiedział że będzie cały czas monitorował całą sytuacje. Ale co z tego jak ja o całych tych wirusach i ich działaniu na dzidziusia dowiedziałam się z mężem z internetu. Proszę, jeżeli ktokolwiek miał kiedyś to co ja to niech opowie o tym co z dzidziusiem po porodzie? Czy wszystko było dobrze??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...