Skocz do zawartości
Forum

czy on cos mogl poczuc ?


Gość Klaudiabauer22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudiabauer22

Witam. Pisze bo nie mogę sobie z tym poradzić zakochałam się bardzo mocno w facecie i nie mogę Dac z sobie z tym rady .kiedyś on zawsze zwracał na mnie uwagę znałam go z widzenia zawsze wstydził się do mnie zagadać aż do tego momentu jak poznaliśmy się n jednej z domowek , jego znajomi wszyscy mówili ze mam do niego zagadać bo się wstydzi w końcu zaczęła się rozmowa, taniec było wszystko super kolega cały czas był obok mnie pod koniec roku odprowadzil mnie do domu gdze sam miał daleko do siebie , po dwóch dniach zaprosił mnie na fb ale nie odzywal sie jakieś dwa tyg po spotkałam go na imprezie mówił część a ja się odwrocilam nie zwracałem na niego uwagi nie wiem czemu , ale czułam jak się we mnie wpatruje kolega obok mówił że lepiej się odsunie bo kolega patrzy jak by miał go zabić , później znowu cisza za jakiś czas znowu spotkaliśmy się na imprezie ja byłam on znajomi on siedzal z nami jak zawsze nic nie mówił tylko się patrzył w końcu jego kumpel ze mam do niego zagadać ze on się wstydzi , w końcu on chcal iść do domu ja zdobyłam się na odwagę wstałam i powiedzalam by został o on został zostaliśmy w czwórkę jego przyjaciel zaprosił nas na domowke szliśmy do niego on ja jego kumpel i jego dziewczyna było super w końcu zostaliśmy no noc było super rozmawialiśmy itd po czym on jak to facet próbował wiadomo czego Ale ja powiedzalam NIE a on ze rozumie i do niczego nie zmusza po czym przytulil mnie z całej siły , rano poszliśmy z mieszkania i zegnalismy się on do mnie ze co dziś robię a ja ze nie wiem o tyle po czym szliśmy w swoją stronę ,i znowu cisza p o kolejnych 3tyg spotkAłam go znowu wśród naszych wspólnych znajomych , siedzalam obojętna po czym on cały czas się patrzył i próbował mówić do mnie w tym samym czasie inna dziewczyna się przyczepiala do niego on ja olewal i skupiał uwagę na mnie jak zawsze szliśmy na after w końcu poszłam z nim porozmawiać o tamtej nocy udawalam że nic nie pamiętam a on ze do niczego nie doszło a ja ze super wtedy w końcu nie wytrzymalan i rzuciłam się na niego calowalismy się znajomi na przeszkodzili w końcu after dobiegł końca jego kumple poszli a on został ze mną mimo że kumple chcieli by szedł poszłam z nim do łóżka doszło do seksu rano cały czas mnie przytulal rozmawialiśmy o wszystkim żadne z nas now chcalo wstac z lozka I w koncu kolezanka mas obudzila I on wstał pożegnał mnie orzytulil i pocalowal powiedzal że mam Dac znać co Bd robić , na drugi dzień byłam na imprezie i on też był ja byłam z innym kolega i widząc go idawalam trochę ze go nie znam i zajmowalam się moim kolega widzalam że on się patrzy poszłam do domu znowu cisza w końcu usłyszałam ze on coś mówi na mnie i napisałam do niego on gdy to usłyszał zaraz chcal to wyjaśniać i mówił ze boli go to ze podejrzewam go o takie coś strasznie się zdenerwował pamiętam zaraz chval zrobić akcję osobie która mi to powiedzala , i ze nigdy by nic takiego nie powiedzal i ze rozumie ze bylam pijana i temu do tego doszło ze jestem fajna atrakcyjna i delikatna osoba i nie powie o mnie złego zdania w końcu cisza i znowu wspólna domowka siedzielismy na poczatku z dala zerkajac na siebie w końcu on zaczal mnie zaczepiac wkurzac i droczyc się ze mną po chwili usuedlismy obok siebie on złapał mnie za rękę i dawał buziaki wszyscy myśleli ze jesteśmy parą w końcu on wziął mnie ze sobą i wylądowaliśmy w łóżku on zapytał się mnie dla czego na imprezie po ostatniej nocy udawalam że go nie znam że chcal podejść Ale siedzalam z innym i czy z tym innym mnie coś łączy a ja ze nie i ogólnie super się nam rozmawialo on się otworzył i ja był czuły rozmawialiśmy o wszystkim rano prawie nie zdążył do pracy bo leżał ze mną i w końcu dwa dni po mu mojemu zdziwieniu napisał czy nie jestem zła ze musiał iść do pracy i pisał pisał i w końcu przestał Nie odczytał wiad po dwóch dniach ja napisałam do niego pijana Głupie teksty pisałam ze jest mi wstyd ze byłam pijana ze dlatego z nim spałam a on ze Mam darować pisanie w ten sposób .na drugi dzień przeprosilam go on nie odpisał . Po jakimś czasie znowu byliśmy na jednej z imprez in siedzal Z kolegą ja też z kumplami i nagle dosiedli się do nas on był podpity zaczepial mnie cały czas ja udawalam że mi to nie robi poszedł tańczyć z inną byłam wściekła. W końcu jak zawsze byliśmy u jego kolegi na domowce i on cały czas mi dogryzal przy kokegach szczypal glaskal ja cały czas go odpychalam i mowilam że wracam do byłego on zamilkl w końcu szedł za mną do kuchni i rzucił się na mnie ja na poczatku nie ukegalam , ale w końcu ulegam gdy wszyscy szli do domu ja z nim zostałam i znowu byliśmy razem w lozku przytuleni jego kolega musiał nas budzić by on nie zaspal .poszliśmy razem od niego pożegnaliśmy się .gdy wróciłam do domu miałam moralniaka napisałam mu o tym że mam wyrzuty sumienia ze alkohol zrobił swoje a on ze też ma moralniaka i tyle .znowu cisza a prawda jest taka że zakochałam się po uszy i chcalam się zapytać czy możliwe czy coś poczuł ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...