Skocz do zawartości
Forum

los dopieszcza wybrancow


Gość Tumble

Rekomendowane odpowiedzi

i znowu ja ...Panie Panowie zaczela hipnoterapie analityczna musze przyznac ze nie jest to takie lup siup ,co prawda niegdys zajmowalam sie autohipnoza i przyszlo mi z duza latwoscia wprowadzic sie w t wszystko i zaczelam zauwazac w sobie spore zmiany choc wymaga to nadal wiele wkladu i wysilku by to utrzymac ale nie w tym rzecz w mojej relacji wiele sie zmienilo tak myslalam ,zmienilam sie ja to jak rozmaiwam i jaka jestem wkoncu bylam zadowolona z siebie ze staje sie taka jaka bylam zazdrosc moje fanaberie i tworzenie problemow odeszly w dal no i lup siup wszystko wrocilo o_O moj partner jest dla mnie gdy ma na to ochote czas na rozmowy woli spedzac z jakimis malolatami z czatow ,zas zdaje sie ja go troszke draznie sprawy sie pokomplikowaly mocno bo lekarz chce wyslac Go na badania podejzewa u Niego hiv co za tym idzie u mnie takze to sie pewnie pojawic moze jesli jest, w tym momencie bardziej niz kiedykolwiek potrzebuje Jego wsparcia ja choc nie jest mi latwo staram sie byc silna dla Niego On zas jest dla mnie jak najdzie Mu ochota k...mac nie jest dobrze bylam gotowa co kolwiek by nie bylo byc z Nim na dobre i zle i moze te cale jego flirtowanie z malolatami teraz jest niczym w porownaniu z tym co sie moze okazac to zdaje sie na p..ny koniec zostalam z tym gownem sama ..wznowilismy zareczyny jakis czas temu ,oddalam Mu dzis pierscionek bo nie mam sily juz byc dla Kogos i siebie a to co On teraz robi to straszy mnie drzewami ...nie wiem co ja takiego w zyciu zrobilam staralam sie byc dobrym czlowiekiem a cale j...ne zycie dostaje baty daj Boziu sily bo sens wszystkiego powoli trace ehhh,,nie wiem na h..tu sie jeszcze udzielam

Odnośnik do komentarza

nalepsze jest to ze wygrzebalam we wspomnieniach wszystko to co mi wykrzywilo percepcje rzeczywistosci poczym przypuszczalna diagnoza lekarza i Moje Kochanie ktore dba o to bym utwierdzala sie w przekonaniu ze Mu nie zalezy -magia k..wa zycia co nie ,jesli okaze sie najgorsze strace prace zas wspierac sie to sama se moge w tym wszystkim sie zdaje ...odgrywam kamienna twarz a gdy tylko jestem sama nie umie przestac wyc no ale wszystko w rekach Boga ponoc nie daje wiecej na grzbiet niz uniesc zdolamy o_O zdaje sie musze byc w Jego oczach sina bo cale zycie mi dop..dala na ten grzbiet a ja wielblad nie jestem o czym zdaje sie zapomina

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...