Skocz do zawartości
Forum

Ból przy dotyku suchego żołędzia,napletek zarośnięty żołędziem.


Gość MB198

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno skączyłem 16 lat i od dłuższego czasu mam problem(y) tj. w temacie.
1) Gdy żołędź prącia jest suchy (przy zdjetym napletku) jego kontakt z czymkolwiek jest bardzo nieprzyjemnym uczuciem. Jednak gdy dotykam go gdy jest "zwilzony" tym płynem wyciekajacym podczas onanizacji, jest to naprawdę przyjemne. Pod prysznicem podczas mycia ból jest ledwo odczuwalny, mogę jednak spokojnie wziąć go w rękę, i "ścisnac" bez problemu. Z tego co wiem, nie powinien on boleć W ŻADNYM wypadku. Jeśli to możliwe, to prosiłbym o rozwiązanie, które mogę zastosować bez angażowania w to rodzica/lekarza, choć zdaje sobie sprawę ze prawdopodobnie będzie to konieczne.

2) Podczas mycia zauważyłem, że napletek jest w niewielkim fragmencie złączony z żołędziem, patrząc od góry, od środka w prawa stronę. Długość tego "łączenia" to 7mm (jeśli to konieczne to mogę załączyć zdjęcie (tylko tego niewielkiego fragmentu) choć wole tego uniknac) . Jestem pewny ze tak nie powinno być. Powodem tego najprawdopodobniej jest to, że przez ok. 5 lat zignorowalem rade rodziców, by zdjąć napletek i go umyć. Z tego samego błędu, wyniklo to, że "dziurka" w napletku jest nieco za mała, ale nad tym juz "pracuje" ;)

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...