Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie po stosunku w okolicy wejścia do pochwy


Gość zmartwionaa21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zmartwionaa21

Witam.
Kilka dni przed sylwestrem dopadła mnie grzybicy pochwy, a wizytę u ginekologa miałam dopiero 21.01. Leczyłam się clotrimazolum dopochwowo i na zewnątrz. Jednak tylko "zamaskowało" infekcję. Ginekolog mi przypisał tabletki Gynalgin, dziś je skończyłam brać. Po stosunku przed braniem tabletek miałam pieczenie w okolicy wejścia do pochwy, dokładnie tam gdzie delikatniejsza skórka. Wczoraj , gdy współżyłam z chłopakiem również mnie trochę piekło po stosunku. Nie wiem co to może być, mam jeszcze globułki iladian directplus na odbudowanie PH pochwy. Na początku myślałam,że pieczenie jest spowodowane niedoleczoną grzybicą,ale teraz gdy już jestem po antybiotyku....Współżyłam z chłopakiem dzień po skończeniu antybiotyku. Używamy prezerwatyw tych samych i nigdy mi nic nie podrażniały. Czym może być spowodowane to pieczenie? Pojawia się tylko po stosunku i za chwilę przechodzi...

Odnośnik do komentarza

Trudno powiedziec czym to jest spowodowane, pewnie lekarz mógłby to określić po badaniu. Moze masz jakies podraznienia, wysuszona skórę, może to otarcia po seksie. Myślę, że provag żel mógłby Ci pomóc, nakłada się go po kąpieli i pozostaiw na noc, działa nawilżająco, koi podraznienia, hamuje rozwój bakterii i grzybów, jest pomocny przy wszelkiego rodzaju podrażnieniach miejsc intymnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...