Skocz do zawartości
Forum

Załamany 16latek.prosze o pomoc


Gość jeams

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat. Od urodzenia nie byłem osobą kontaktywną . Nowe znajomości? Nie było ich. Niema nadal. Zawsze bałem odezwać się do kogokolwiek. Nie rozmawiałem z nikim Teraz. Od pewnego czasu . Jestem bardziej śmiały. Pewnego dnia zrozumiałem że musze pokonać tą barierę. Swoje słabości. I teraz jest lepiej. Rozmawiam z ludźmi. Ale niemam z nimi tematów. Poza tym. Opinnia o mnie jest zła. Przez to że kiedyś bylem inny. Pokazuje ludziom ze jest inaczej. Ale nikt tego nie widzi. Nadal nie jestem ,,kochany ,, w szkole. Klasa. Hmm. Oni są spoko. Dopiero teraz, w 3 klasie ich poznałem . Ale reszta szkoły mnie nie nawidzi. Mam dość. 0 przyjaciół. Znajomych. Jestem homo. I to się nie zmieni. Nie przejmuje sie w sumie co powiedzą na ten temat znajomi. Mam chłopaka od pewnego czasu. Poznaliśmy się przez Internet. Widujemy się . To dzięki niemu nie jest źle. Jedyne wsparcie. Rodzice mówili że nie osiągnę w zyciu nic. A kłamstwo które sobie powtarzamy staje sie prawdą . I zawaliłem 2 lata nauki :) . Teraz. Egzaminy. Ja staram sie nadrobić. Udowodnić że przez ciężką prace osiągnę co chce. Ale zwątpiłem. Chciałbym iść na biol-chem. Ale po prostu nie daje rady :). Kiedyś się okaleczałem. Teraz robię to ... Rzadko. Ostatnio 1,5 miesiaca temu. Jedna kreka. Nie dalem wtedy rady. Poza tym mam kompleksy. Wzrost. Waga(schudlem 15 kg) + nie mam anoreksji :) ale jeszcze 5 by sie przydało. I ogólnie. Moja samoocena jest krytyczna. Proszę o jakąś odpowiedz. Dodam ze od 4 dni siedzę nocami i ryczę.

Odnośnik do komentarza

Olej rodziców, jeśli w to wierzysz osiągniesz wszystko! ;)
A co do przyjaciół, staraj się poszukać jakiś (Ale na wstępie nie mów że jesteś gejem).
Dasz rade, to że jesteś gejem nie oznacza że jesteś od kogoś gorszy. 3 - maj się, życze ci powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Hej! Uwierz mi nie tylko ty jesteś samotny na tym świecie!! Jesteś jeszcze młody ,całe życie przed tobą więc się nie skreślaj - twoi rodzice nic nie osiągnęli więc nie idź w ich ślady- bądź ambitny pokaż wszystkim na co cie stać!! Może masz jakoś pasję i warto ją rozwijać ?! A to że jesteś gejem to mało ważne to twoja prywatna sprawa z kim się spotykasz. Pokaż na co Cię stać !! Powodzenia !!

Odnośnik do komentarza

Mów sobie tak: jesteś o ostatniej klasie, niedługo zmienisz towarzystwo i zaczniesz z "czystą kartą". Nikt nie będzie znał Twojej przeszłości, jaki byłeś, nie będzie patrzał na Ciebie przez pryzmat tej nieśmiałości. Łatwiej będzie Ci poznać normalnych ludzi. :)

Odnośnik do komentarza

Chou1

Mowie tak sobie. Że zacznę od nowa. Ale po prostu boje sie. Boje sie tego ze jak poznam kogoś nowego. To znów sie zamknę w sobie . A teraz w szkole jest tak że pijesz palisz ćpasz a jesli nie to jesteś ciotą. I nie masz nikogo. A to nie mój typ. Np dziś. Czuje sie tak że. Nwm jak to opisać. Nie zalezy mi na niczym ani na nikim. Jutro do szkoły. Ehh. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...