Skocz do zawartości
Forum

Kremowa wydzielina z pochwy :/


Gość BrakSłów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BrakSłów

Cześć!!Nie wiem od czego zacząć moze od tego że niby leczylam sie u lekarza przez dwa lata i przez przypadek trafiłam do innego który zdiagnozowal u mnie hiperprolaktemie na 20 normy moja byla 242 nieregularny okres co dwa lub trzy miesiące non stop infekcję pochwy miedzy okresami non stop mlekowata wydzielina z pochwy która gdy wychodzę na zewnątrz wypływa ze mnie czasami tampon jest nieunikniony.Po zmianie lekarza prolaktyna zbita okres co 30 dni za pomocą Diostinex i Luteiny ten lekarz juz nie przyjmuje a do poprzedniego nie pójdę placilam co miesiąc 150 zeta za 5 minut gdzie slyszalam proszę probowac zajsc w ciąże ze nic nie widzi a okres ze tak musi byc dochodzą do tego wszystkiego raz w miesiącu ból niedowytrzymania gdzie tylko prysznic i ciepla woda ratuje zazwyczaj parę dni przed okresem to sie dzieję poza tym po każdym oddawaniu moczu boli mnie podbrzusze nie mówiąc gdy przetrzymam dłużej. Bolesne miesiączki pól tabletki ketonalu co 6 h z zegarkiem w ręku a ból taki że dreszcze i nieraz omdlenie.Do tego dochodzi ból podczas stosunku i uslyszalam ze to endometrioza bylam u innych lekarzy po tym wszystkim i nikt nie umiem mi pomóż mówią to co pierwszy czyli wszystko jest ok!Prosilam o wymaz z pochwy aby zdiagnozować co to za bakterie to raz uslyszalam ze to co dla wszystkich i zawsze pomaga tylko mi q*** pomoglo ale po kolejnym okresie znowu to samo.Mam 30 lat od dwóch lat chce zostac matką ale nikt nie umie mi w tym pomóc czasami zastanawiam sie czy lekarz to zawód i czy jak nie zapłacisz to mozesz zapomnieć o dobrym traktowaniu.Ja placilam i nic z tego nie ufam juz żadnemu lekarzowi nie wiem gdzie mam iść i przykre jest to ze kobiety szukaja pomocy na forach bo specjaliści niby z psiej d*** nie potrafia pomóż!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...