Skocz do zawartości
Forum

nie chce żyć


Gość edi0105

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko nie ma sensu przeżyłam już 42 lata nie było łatwo wynajęte mieszkanie 2 dzieci mąż sam pracował ja zajmowałam się dziećmi i domem potem poszłam do pracy budowa własnego domu i niby wszystko ok ,ale tak nie jest ja zachorowałam mamy masę długów po zwolnieniu lekarskim szef mi wypowie umowę bo już mnie poinformował ze ma taki zamiar i co dalej jedyne wyjście śmierć myślę już o tym od dłuższego czasu raz przebrałam tabletki nasenne ale córka się kapnęła po prostu to wszystko nie ma sensu

Odnośnik do komentarza

zwolnienie od psychiatry powinnaś dostać, tylko, że teraz to pewnie ktoś by cie musiał zatargać do lekarza. Albo lekarza do ciebie ściągnąć. Psych.wystawia zwolnienia wstecz, można dostawać zasiłek i po zakończeniu umowy.

Tyle, że normalny człowiek nie ma siły jeszcze się użerać, zapisywać do lekarza, jeść te prochy i nie ma go kto pilnować,żeby po prochach życia sobie nie odebrał. I wielu zostaje dożywotnim pacjentem(czasami aż sobie sami życie odbiorą, tak dobrze lekarze leczą "no ale przciez wypadki się zdarzają").
Trzymaj się jakoś :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...