Skocz do zawartości
Forum

termoablacja ultradzwiekowa


Gość rozżalona 45 latka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rozżalona 45 latka

Witam
Chciałabym sie dowiedzieć dlaczego szpitak Pro-Familia w Rzeszowie zapisuje na liste kwalifikacyjna do zabiegu tylko kobiety do 43 roku zycia.Z tego co wiem w naszym kraju obowiazuje dostepność do usług medycznych kazdemu obywatelowi bez wzgledu na wiek....
Czy takie traktowanie kobiet jest zgodne z prawem? Jedynym kryterium tego czy kobieta moze miec usuniete mięśniaki tą nowatorską metodą powinno byc badanie kobiety i przeprowadzenie rozmowy....nie to czy ma lat 43 czy właśnie 44 czy 48. Bo bez obejrzenia mięsniaka lekarz nie jest wstanie stwierdzić czy jest możliwe wykonanie takiego zabiegu...Czy kobieta która ma lat 43 i np. jedno dziecko i stara sie o kolejne, ale nie ma takiej mozliwosci bo ma mięsniaki jest człowiekiem lepszej kategorii niż kobieta która ma lat 44 i nie ma dziecka a chciałaby je miec, ale nie moze bo odmawia sie jej możliwosci przeprowadzenia badania i zakwalifikowania na zabieg....

prosze o wyjaśnienie tej bulwersującej mnie sprawy...gdyz jestem własnie taką kobieta która ma lat 45 i której odmówiono wpisania na liste kwalifikujaca do badania....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...