Skocz do zawartości
Forum

Czy mogłam zajść w ciążę przez spermę z deski klozetowej?


Gość anonimowa321

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonimowa321

Mam 23 lata, wiem że to dużo jak na takie pytanie ale wpadłam juz w panike i nie myśle rozsądnie. spóznia mi sie okres 15 dni , mimo ze ostatni caly rok mialam okresy reguralnie. Nie mialam kontaktow sexualnych z męzczyzna. Od dłuższego czasu mialam problemy z upławami (bialym śluzem) ale w poprzednim roku ginekolog stwierdzila ze to nic zlego. Wczoraj bylam u lekarza i miałam wykonane badanie usg dopochwowe oraz normalne zywkle badanie narzadow. Lekarz nie stwierdzil zadnych nieprawidlowosci. Przepisal mi tabletki i globulki na te uplawy w celu oczyszczenia i zapewnienie prawudlowego srodowiska w pochwie. Jednak najbardziej martwi mnie ten brak okresu. a lekarz powiedzial,ze nie zna przyczyny jego braku. i teraz to głupie pytanie.. czy mogłabym zajsc w ciaze np przez sperme na desce klozetowej, czy która moglam przeniesc na bielizne (przy niepodtarciu sie)? czesto bywam w pubach a tam sa lazienki dla obu płci.. po powrocie do domu moglam sobie przeniesc reka z majtek czy ciala ta sperme glebiej pochwy itp. i stad ciaza? prosze o pomoc, bo juz nie wiem co mam myslec i juz sama sobie wmawiam wszystko :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...