Skocz do zawartości
Forum

brak bicia serca w 8 tygodniu


Gość Kasia8787

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj wieczorem bylam u ginekologa na wizycie. W czasie badania lekarz nie stwierdził czynności serca. Wszystkie wyniki mam prawidlowe. Obraz w usg jest prawidlowy. CRL 16 mm. Nie mam żadnych boli plamien itd caly czas brałam duphaston poniewaz jestm juz po jednym poronieniu... dzisiaj rano bylam w szpitalu poniewaz lekarz skierował mnie na zabieg wykonano mi ponowne usg i dalej nic... nie zgodziłam sie na zabieg. Stwierdzilam ze poczekam jeszcze pare dni. Bo nie mam żadnych objawow... nie wiem co robic :( czy ktos miał podobny przypadek? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja poroniłam 3 razy. Raz też czynnośc serca ustała, prawie na moich oczach. Także na podtrzymaniu. Trzymaj się i trwaj w nadziei, ale jeśli zaczniesz krwawic, albo poczujesz ból brzucha jak przed @, tylko mocniejszy - jedź do szpitala. Ja poroniłam dopiero po tygodniu, w domu, dziecko któe zmarło w 9 tyg. Omal się nie wykrwawiłam. Będę się modlić za Was. Wiem że to trudne, ale wszystko da się przetrwać. Mamy 3 ślicznych dzieci - szcżęśliwie urodzonych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...