Skocz do zawartości
Forum

Różowy śluz i ból brzucha a ciąża


Gość marta_w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogie formułowiczki, jestem już mama 5 letnie dziewczynki ale do sedna. Uprawiałam seksik z mężem 13 dnia cyklu według moich obserwacji owulację miałam między 13 a 15 dniem cyklu i od tego momentu pobolewał mnie brzuch, aż do momentu zaobserwowania ze w gęsty śluz zawsze bały ma delikatny różowy odcień to było 21-21 dnia cyklu (8 dni po stosunku) 24 dc i 11 po stosunku zrobiłam bete z krwi i wyszła negatywna, 26 dc zrobiłam test sikany o czułości 25 ml. Czy możliwe że zawcześnie zrobiłam testy i nie wykazały one jeszcze ciązy? Czy po prostu nie jestem w ciąży na 100%? Dodam że w naszym przypadku byłaby to miła wpadka ale nie wyczekiwana

Odnośnik do komentarza

Wpadka? Jaka wpadka? Seksisz się w okresie, o którym wiesz, że jest płodny, to chyba świadomie i dobrowolnie starasz się o dziecko.

Różowe zabarwienie śluzu 8 dni po stosunku i ok. 7 dni po przypuszczalnej owulacji może być plamieniem implantacyjnym.

Test sikany w 26 dc może wyjść negatywnie. Testy sikane robi się w terminie miesiączki.

Beta z krwi też za wcześnie. Ma szanse wzrosnąć.

Istnieje jednak także możliwość, że zarodek co prawda zagnieździł się, ale szybko obumarł, zanim beta została wyprodukowana w ilości przekraczającej czułość testu.

Prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży, wynosi ok. 20-30%.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...