Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez wytrysku i zabezpieczenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kilka dni temu wraz z dziewczyną troche nas poniosło i podczas pieszczot spróbowałem włożyć jej penisa bez zabezpieczenia, jest dziewicą i do tamtego momentu bawiliśmy sie tylko oralnie. Tego dnia miała dni płodne, w dodatku jako, że dziewica, to bylem bardzo ostrożny, jedyne czego brakowało to prezerwatywy i jak teraz pomyślę to trzeźwego myślenia. Po chwili pieszczenia wejścia do pochwy nagle włożyłem penisa i po kilku lekkich pchnięciach weszło 5-7cm . Przed włożeniem penisa wydzielił się preejakulat więc jeszcze zanim go włożyłem wziąłem śliny na palce i wycierałem śliną żołądź, że tak to ujme. Penisa wkładałem i po kilku sekundach wyciągałem żeby znów nabrać troche śliny ponieważ w głowie miałem ten preejakulat gdyż jedni mówią, że jest zdolny do zapłodnienia, inni, że nie, jednak emocje wzięły górę. Były momenty kiedy po włożeniu penisa chwile leżałem z nim w środku w bezruchu ponieważ partnerke zabolało po czym go wyciągałem, śliniłem i znów powoli wkładałem. Koniec końców kiedy mocniej pchnąłem dziewczyna uznała, że boli i lekko się zerwała więc przestaliśmy. Co chwilę śliniłem penisa w obawie przed preejakulatem jednak później pomyślałem "a co jeśli wydostał się kiedy przez chwilę byłem nad partnerką z penisem w niej?" i tu zaczęły się moje obawy. Jakie są szanse, że w takiej sytuacji może zajść w ciąże? Staram się o tym nie myśleć i ona też stara się o tym nie myśleć żeby przez stres nie spóźniła się miesiączka ale jednak czasem to bierze górę i strach jest ogromny.

Odnośnik do komentarza

Czytałem o tym troche w internecie i jedni piszą, że szanse są ale małe, inni, że praktycznie ich nie ma, a jeszcze inni, że jeżeli wprowadzilem do pochwy penisa i znalazł się na nim preejakulat w dodatku w dni płodne to szanse są takie jak przy normalnym stosunku. Internet jest pełen różnych sprzecznych ze sobą informacji dlatego czy mógłby mi ktoś tu konkretnie odpowiedzieć i wyjaśnić dlaczego tak, a nie inaczej?

Odnośnik do komentarza

agmaro
jeżeli wprowadzilem do pochwy penisa i znalazł się na nim preejakulat w dodatku w dni płodne to szanse są takie jak przy normalnym stosunku.

Owszem to się moze zdarzyć bo preejakulat zawiera jakąs ilośc nasienia z żywymi plemnikami aczkolwiek szanse zapłodnienia w taki sposób są dużo mniejsze aniżeli przy tradycyjnym stosunku z wytryskiem wewnątrz podkreślam.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...