Skocz do zawartości
Forum

Czy jasne krwawienie z dróg rodnych oznacza ciążę?


Gość kasiek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam mały problem, otóż ostatnią miesiączkę miałam 21 grudnia 2010 roku, od 9 stycznie współżyłam z mężem bez zabezpieczeń ( staramy się o dziecko), okres powinnam dostać 18 stycznia, dodam, że nigdy nie miałam miesiączki regularnie, jednak wczoraj 1 dzień przed planowaną miesiączką rano dostałam jasne krawienie z dród rodnych oraz silne zalalenie dróg moczowych (nigdzie się nie przeziębiłam), myślałam, że to okres, jednak plamienie tylko było jasna krew i nic więcej. Do tej pory nic nie mam. Już byłam 2 razy w ciąży i nigdy coś takiego mi się nie przytrafiło, zawsze zatrzymywał mi się okres. Więc nie wiem co o tym sądzić. Bardzo proszę o poradę, a, że jestem w tej chwili za granicą nie mogę udać sie do ginekologa. Czy to może być ciąża?? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza

Witam. Dostałam miesiączkę z 4dniowym opóźnieniem. Jest jej mniej niż zwykle i jest rzadka a krew jasna. Wizytę u ginekologa mam za tydzień, dlatego chcę tutaj poprosić o pomoc. Co to może być? Ciągle mam nieregularne cykle. Dodam, że współżyje, ale z zabezpieczeniem i raczej wykluczam ciążę o ile ciąża jest w ogóle potencjalnie możliwa. Proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...