Skocz do zawartości
Forum

Tkliwość piersi, ból podbrzusza i mleczny, bezwonny śluz z pochwy


Gość sofciaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam prawie 22 lat, miesiączkuję od ok 9 lat. Moje cykle trwają średnio 29-33 dni. W ostatnich 12 miesiącach ich długość wynosiła: 32, 26, 33, 33, 31, 29, 29, 29, 33, 36, 31, 31. Ostatni raz współżyłam 14 dnia cyklu, czyli 9.01.2011 bez zabezpieczenia, gdyż staram się z partnerem o dziecko. 14 lub 15.01.11 (nie pamiętam dokładnie, ale na pewno któryś z tych dni) wieczorem miałam silny ból w podbrzuszu, następnego dnia zaczęłam odczuwać ból w piersiach, który z każdym dniem, do dzisiejszego nasilił się, są bardzo tkliwe, bolą nawet przy prostych czynnościach jak schodzeniu po schodach. Pojawiły się żyły na piersiach i brodawkach. Mam dużo "mlecznego", bezwonnego śluzu (na pewno nie mam infekcji), od czasu do czasu odczuwam lekki ból w podbrzuszu. Czy te objawy mogą wskazywać na ciążę? Jak to jest z tym bólem piersi i śluzem (przed miesiączką nie powinny być tzw. dni suche?), różne opinie czytałam - wskazują na zbliżający się okres, czy mogą sygnalizować ciążę? Dodam, że przed miesiączkami odczuwałam tkliwość piersi, ale nigdy tak wcześnie (przeważnie na 6-7 dni przed spodziewanym okresem a nie 11) i nigdy nie aż tak boleśnie. Będę wdzięczna za fachową opinię i odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Trudno powiedzieć czy tak typowe objawy, jak: ból w podbrzuszy oraz nabrzmiałość piersi mogą wskazywać na ciążę czy jedynie zbliżający się okres. Uzbrój się w cierpliwość. Będę trzymać kciuki. A fachowej opinii może udzielić jedynie lekarz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...