Skocz do zawartości
Forum

Jestem rudy


Gość RudyLis

Rekomendowane odpowiedzi

fakt faktem, tez troche boje sie rudych chlopakow...tak jakby bylo w nich ukryte cos falszywego...moja siostra poslubila rudego faceta, i sie z nim rozeszla, a tata jej teraz przez cale lata wymawia,"moglas nie brac rudego, mowilem ci ze bedzie falszywy".
ale mysle, ze mimo wszystko rude osoby maja wyjatkowa urode, a jesli sa obrazane, to tylko i Wylacznie dlatego, bo sa w zlym towarzystwie patologii z gimbazy. Przestan sie obwiniac, smiej sie z debili, i odseparuj sie od nich. Normalni ludzie beda sie zachwycac Twoja uroda, ja lubie rudych, chociaz boje sie bo tata mnie przed nimi ostrzega. ale podobaja mi sie nawet

Odnośnik do komentarza

Największy problem jest w tym jak prześladowanie rudych wpływa na reszte społeczeństwa, czyli że inni ludzie widząc jaki stosunek maja prześladujący do rudego nie chcą aby łączono ich z nim by nie być współprześladowanymi.

Odnośnik do komentarza

Nie widzę żeby rudzi byli rzeczywiście prześladowani w dorosłym życiu. Niektórzy mają dystans do luźnych docinek, a część się przejmuje bo pamiętają dręczenie z podstawówki i pamiętają je jakby było dziś. Jeśli ktoś prześladuje kogoś tylko z powodu rudych włosów, to sam jest niedojrzały, więc nie ma sensu przejmować się jego zdaniem.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.12.2014 o 14:39, Gość RudyLis napisał:

I mam przejebane. U kobiet to juz swoją drogą, kobiety nie lubią rudych.
Zawsze byłem dręczony przez innych, jestem sku....lym chłopakiem kturego nikt nie lubi. Po diabła są takie włosy przez kture są same problemy. Jak jakaś klątwa. Moje życie to jedna wielka pomyłka powinienen zdechnąć przy urodzeniu. W ogóle się nie narodzić

Musisz uciekać do lasu. Niestety ale tam Twoje miejsce

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...