Skocz do zawartości
Forum

Czy można przerwać błonę dziewiczą palcem?


Gość zmartwiony007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zmartwiony007

Witam, Bawiliśmy się z moją dziewczyna oralnie bez wytrysku mój penis pocierał pochwę mojej dziewczyny ale nie wchodził do środka . Napletek był z dala od otworu . Następnie doprowadziłem moją dziewczynę do orgazmu . Ale ja miałem wytrysk dopiero potem i żadnego kontaktu spermy nie było z pochwą.Gdy moja dziewczyna poszla po wszystkim do łazienki leciało jej trochę krwi,ale moja dziewczyna ma jeszcze nie przebitą błonę dziewiczą . Niestety teraz mojej ukochanej okres spóźnia się już 10 dzień :( Wszystkie objawy okresu są a jednak go nie ma . Na myśl "objawy" miałem na myśli : nabrzmiałe piersi,bardzo dużo wydzieliny leci z pochwy, brzuch ją bolał lecz teraz nie boli , i po prostu czuła ze będzie miała okres . No ale niestety go nie ma :( A teraz moje pytania: Czy mogłem naruszyć błonę mojej dziewczyny palcem ? Czy mogło dojść do zapłodnienia ? Co się dzieje że okresu nadal nie ma ? Z góry Dziękuje za odpowiedzi, Pozdrawiam, Rafał

Odnośnik do komentarza

Witam. Odpowiedzi na Twoje pytanie poszukaj w książce od biologii, gdzie jest precyzyjnie napisane w jaki sposób może dojść do zapłodnienia. Niech Twoja dziewczyna wykona test ciążowy, skoro obawiacie się, że mogło dojść do zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...