Skocz do zawartości
Forum

Buntowanie się nastolatki


Gość Estella

Rekomendowane odpowiedzi

Moja córka ma 14 lat, zawsze miała problemy z nauką, prymusem nigdy nie była. Ale to co ostatnio się dzieje z nią zaczyna mnie przerastać. Oszukuje mnie na każdym kroku np. w sprawie ocen a nawet błahostek. Nauczyciele narzekają, że pyskuje na lekcji, wyraża cięte riposty ale w domu tak nie robi. W towarzystwie rówieśników jest zupełnie inną osobą. Po ostatnim spotkaniu z nauczycielami byłam załamana, ona zaczeła płakać ale to się już wcześniej zdarzało płacze obiecuje poprawę a potem robi to co chce. Nie działa na nią nic ani ja ani mąż. Nie wiem co mam już zrobić, proszę o jakieś porady. Proszę o pomoc.

Podrawiam
Estella

Odnośnik do komentarza

Sprobuj z nia porozmawiac.Byc moze ma jakies problemy np w szkole...moze ktos jej dokucza a takie rzeczy na ocenach sie najczesciej odbijaja,byc moze ma zle towarzystwo lub jakies leki.Usiadz z nia niech poczuje ,ze moze powiedziec Ci wszytsko,poczuc sie bezpieczna i mozne zacznie mowic co sie dzieje.Krzykiem,karaniem,ograniczeniami malo osiagniesz bo jeszcze gorzej bedzie sie buntowac i robic Ci na zlosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...