Skocz do zawartości
Forum

Koszt wizyty u psychiatry


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wiecie ile może kosztować wizyta u psychiatry ?.Chciałem się zgłosić w ramach NFZ ale wizyta dopiero by była w maju a takiego okresu czasu to ja nie dam rady.Jutro jeszcze idę do drugiej poradni ale data zapewne będzie podobna.Dlatego chciałbym pójść na własną rękę tylko nie wiem czy będzie mnie na to stać.

Odnośnik do komentarza
Gość Martynisko

Hej,
zauważyłam, ze te sam lekarz przyjumujący w różnych przychodniach może mieć różne stawki, także warto podzwonić. Poza tym, nie wiem czy sprawdzałeś już tu:
https://kolejki.nfz.gov.pl/

ja tam wyczaiłam okulistę z wizyta na drugi dzień ;), powodzenia!

ps. bez przesady z tymi setkami. Ja ostatnio byłam u endokrynologa- badanie przez lekarza, badanie usg i konsultacja łącznie kosztowały mnie 60zł! i wyobraź sobie, ze ja jestem z małego miasta, gdzie jak dzwoniałam po przychodniach to taki pakiet kosztował 160zł, a później podzwoniłam w innym mieście, dużo większym do którego mam blisko i znalazłam taką cenę!

Odnośnik do komentarza
Gość robertito

Uważaj na tych krwiopijców , oni zdzierają za 50 minut strasznie dużo pieniędzy , jak by nie zdawali sobie sprawy że nie wszyscy zarabiają tyle co lekarz e, prawnicy ,księża i gwiazdy show biznesu ... Dla osoby zarabiającej najniższą krajową koszt takich wizyt jest nie do przyjęcia. Psychoterapeuci wszelkiej maści są dla sfrustrowanych bogaczy( którzy znudzeni dobrobytem nagle stwierdzają ,że są wypaleni bo już nic ich nie cieszy i są tacy samotni , bo nie mają się komu wyżalić ) a nie zwykłych zjadaczy chleba. Lepiej wyżal się sprawdzonej przyjaciółce lub przyjacielowi lepiej Ci to zrobi jak kosztowna psychoterapia , teraz jest bardzo dużo młodych psychoterapeutów bez doświadczenia, wychowanych w dobrobycie i zostających psychologami tylko dla wyzysku naiwnych ludzi ,a sami nie mają pojęcia często jak pomóc , bo nie rozumieją prawdziwych problemów. Dlatego mówię że tacy psychoterapeci są dla sfrustrowanych ludzi , którzy nie wiedzą co zrobić z nadmiarem pieniędzy i którym wysiadła psychika , bo czują nagle że po co im to wszystko jak sa tacy samotni, wypaleni i nawet nie mają nikogo wokół siebie komu mogli by się wyżalić jak to im źle . Tacy robią problemy z głupot i dlatego mogą chodzić i płacić psychoterapeutom za wysłuchiwanie wyimaginowanych problemów , które są zwykłą fanaberią . Z prawdziwych problemów życiowych na które nie masz wpływu nie pomoże psychoterapeuta , jeżeli nie pomożesz sobie sam to nie licz na to ,że pomoże Ci pazerny na pieniądze psychoterapeuta. Tak więc lepiej sie wyżal jak masz doła komuś komu ufasz , kup sobie lepiej coś fajnego aby sie zrelaksować ,poczytaj parę fajnych książek psychologicznych i weź jakiś homeopatyczny lek na depresję , na nerwy wypij szklankę gorącej melisy a z psychologami daj sobie spokój , chyba że z NFZ jak już coś, bo szkoda na prawdę pieniędzy . Chyba ,że trafisz na sprawdzonego z ogromnym doświadczeniem , empatycznego i takiego który na prawde rozumie prawdziwe problemy ludzkie. Tak więc dobrze poszukaj takie sprawdzonego psychoterapeutę abyś tego potem nie żałował.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...