Skocz do zawartości
Forum

Świnki Morskie


Gość BeatriczeBecia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BeatriczeBecia

Kochani moi czy mieliście kiedyś macie,w domu świnki morskie,ja miałam miała 3 mieś jak zamieszkała u mnie w domu,nazywała się Łatusia miała bardzo ja kochałam,lubiła się bawić lubiła u mnie na kolana tulić się i zasypiać lubiła jak ją głaskałam,jak przychodziłam z trawą do domu aż piszczała już przy drzwiach była słodka była,lecz tragedia się stała gdy miała czy 3 latka źle się czuła siostrzenica zawiozła ją do weterynarza,okazało się że była chora brzuszek ja bolał i niestety umarła przyjechała do mnie bez łatusi ja w płacz byłam w szoku że ją nigdy już nie zobaczę załamałam się bardzo jej tragedię przeżywałam że jej nie ma ze mną nie mogłam się z tym pogodzić rano chce jej dać jeść a tu jej nie ma z 2 mieś trwało jak doszłam do siebie po stracie ukochanej łatusi. Łatusia była całym moim życiem,mówili a kupisz sobie nową taką samą świnkę,ja mówię nie bo nie chcę 2 raz tego samego przeżywać jeszcze, by mi przypominała moją łateńkę,jestem bardzo wrażliwa uczuciowa i bardzo przeżywam gdy już nie ma ze mną łatusi czy innego zwierzątka,a moja siostrzenica też miała świnkę ksieżniczkę tylko miała 6 lat ale również umarła.Teraz ma z bratem Pieska Frodzia,a wy macie świnki morskie,w domu jak się nazywają ile mają lat co lubią robić opiszcie napiszcie.Czekam Beatricze.

Ps.Na tych zdjęciach to moja ukochana Łatusia taką miałam,sorrki łezka mi się w oku zakręciła wspomnienia wróciły.

monthly_2014_11/swinki-morskie_2158.jpg

monthly_2014_11/swinki-morskie_2159.jpg

Odnośnik do komentarza

Fajny świniaczek :)
Ja miałam świnki, gdy byłam młodsza. Pamiętam dwie. Obie nosiły imię Pusia. Szkoda że kiedyś nie robiło się tak zdjęć, nie miało telefonu z aparatem. :/ Nie zachowało mi się ani jedno zdjęcie drugiej Pusi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...